Prijava

Znaš li ti Pazle da kad i ako uspiješ da postaneš najjači čovjek na svijetu, tako što si prebio sve druge ljude to postaje isto kao da si najslabiji čovjek na svijetu, jer u oba slučaja ne postoji više čovjek koga možeš da pobijediš (ne računajući djecu koja se rađaju)

EDIT: Imaju i braća Ćulum od Modriče

Onda ću samo da nađem neku drugu zanimaciju plastični.

EDIT: Npr. probaću da postanem najbolji spremač sarme

EDIT 2: Dobro.. to je malo gej

Elem, nikad ne saznasmo ko pobijedi na onom pokemon takmičenju što si kačio

Brate dok Dzela hoda zemljom nemaš ti tu šta.

A sarme, nije sperme.

Inače iskoristio bih priliku da vas podsjetim da se uskoro izvjesni Jebač sa Vukajlije bori za titulu međugradskog prvaka Čačka.
Ako osvoji to prestižno odličje onda će biti jedan od mojih protivnika na tom putovanju a ukoliko ga neko smakne sa tog trona vjerovatno ću ga kontaktirati da mi bude sparing partner kada se budem borio protiv tadašnjeg prvaka Čačka

Elem, nikad ne saznasmo ko pobijedi na onom pokemon takmičenju što si kačio

Počeli ljudi da varaju nije bilo smisla da nastavljamo lol.

U Podgorici smo to ja i moj drug Dovi

Ako mislis na fizicku snagu traktor je prilicno jak. I nosorog zna da bude nezgodan.

Ne znam u mom gradu, nemam ga vec 17 godina. Slabo sam u Srbiji. Ono, karao sam sve rase (belkinje su najbolje, cisto da znas da te ne lazu), veceras cu da bacim oko 2000 dolara jer vodim jednu meleskinju na koncert Billy Oceana, jebeno skup hotel, privatni performans.

Kad napunis 18, javi se, dacu ti lepu kintu da bijes kad treba.

U Bajinoj Bašti je najjači izvesni gospodin Sexi Rok (Zaboravio sam pravo ime čoveku, mislim da ga i rođena keva zove Sexi Rok). Ludak na kub. U Užicu sam verovatno ja ali nisam siguran dosta je jaka konkurencija.

гледао сам његове клипове давно, има ли то још увек на интернетима?

One stare sam tražio po jućubima i nisam mogao da ih nađem. Jedino ako je neko imao te klipove u telefonu pa sačuvao memorijsku karticu. Gledao sam video u kom igra kolo u nekoj kući sa nekim likom i nekom babom ali to je privatni snimak sa fejsa. Sedeo sam u nekom kafiću u BB sa njim zimus.

u smederevu Rade lacković-savić sig

kao što se možeš uveriti na ovom linku http://www.radesavic.com/index.php
čim on ima sopstvenu reprezentaciju tu onda nema ša čovek masa
evo piše ovde da je najači na svet pa brate onda se ti samo sa njim potuci i ako ga prebiješ onda si najači a ne ovako da se cimaš da biješ pola srbije vako ti lakše veuj mi . sad, možeš ti i težim putem kako oćeš jbg možda si ti toliko mudo ali jednostavnije je ovako samo njega da ugaziš veruj mi čuo sam u novinama http://www.telegraf.rs/sport/703566-srbin-je-najjaci-covek-na-svetu-rade-savic-dize-340-kilograma

Ипак само ми редовно и сурово тренирамо, много се знојимо. Мада Ђиле ни не тренира. Он има фору да, док ми тренирамо, диже папучу десним кажипрстом, као вежба прст за окидач. Хоће да каже да џабе тренирамо када може свака будала да нас упуца. И у праву је, само ја не волим када од мене има неко бољи, јачи, паметнији, сналажљивији, бољи у кревету, ма ни у чему.

http://prezupc.net/%D1%88%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%98/

onda se ti samo sa njim potuci i ako ga prebiješ onda si najači a ne ovako da se cimaš da biješ pola srbije vako ti lakše veuj mi . sad, možeš ti i težim putem kako oćeš jbg možda si ti toliko mudo ali jednostavnije je ovako samo njega da ugaziš

Mudri Valdemar je jednom rekao da je važnije putovanje nego sam cilj.
Iz svakog susreta sa novim protivnicima naučio bih neku novu životnu lekciju

išamarao bih vas sve nogama

parovi, ultras world, najjaci po gradovima. sve teme za mladice. jake ko mi. ultrasi.

navijaci su presmesni
daj ne budi neozbiljan,brate kakvi ultrasi
inace najjaci je vrv neki profi bokser,ali ni takvi ne bi smeli da se biju(cak i posteno) sa neartikulisanim sjebanim ljutim lobanjama...jer njih ne zanima kolika povreda bice cak ce i da se trude da bude sto veca
moj odgovor je
k\atra
clanad i pancera znaju o kome pricam xd
suprotstaviti se takvoj glavi ne vidim kao mogucnost

inace najjaci sam u svom gradu. i u selu kad odem tamo. desi se da odem busom i budem najjaci u busu. platim ja kartu, hijerarhija mora da se postuje. cile nije takav, on ih maltretira. moras to u busu da ne bi odlepio. a u busu samo nas trojica gradjana, ostalo seljaci. mada niko od njih iz ljiga. cile dok mi placamo kartu dize sofera kaziprstom. somi razmislja slicno kao ja. prava je momcina samo je malo glupi cigan. drkam ga 5 puta dnevno. ne kurac, somija drkam. juce me je pitao sto kurajbera nema na forumu i ko je vucicupederu. otkud ja znam ko je, pitaj njega. imam jednu nadrkanu vaspitacicu. idem u vrtic, pravim bokseru drustvo. kako me samo pali. ne boxer, vaspitacica.