Prijava

Имате неку заједничку фотку?

Sevast je duhovno mrtav vec mesecma pa se ja ne hvalim sto apdejtujem i vodim racuna o njegovom profilu.

ljudi, ako neko traži podršku putem postova na sajtu, nije je teško pružiti, a i nije obaveza nikome.
a ako na ovaj način želi da skrene pažnju na sebe to je njen problem.
u svakom slučaju, glupo je misliti da su naivni oni koji su pisali postove podrške, ljudski je, ako nekome to znači. pa nek budemo svi naivne ovčice.
mada, verujem da je razlog javnog obaveštenja o tome da je dotična autorka u komi,(ako je istina) ustvari želja da se putem ogromne količine pozitivnih misli upućene oboleloj poboljša njeno zdravstveno stanje. ja recimo verujem u to, mislim da je moguće, mada mi nije baš najjasnije da je moguće ako mislimo na nekog kog ne poznajemo.
a ako je sve laž, nema veze, nek ide na dušu onog koji laže

Nov sam ovde,ali izgleda da je bas zanimljiv ovaj sajt.Iskreno sada procitao sam vecinu ovih postova i realno ovde ja nista ne razumem.Kao neke babe na pijaci,taj neki rad mi se cini da je ovde.A ovoj ribi ako je u komi ja zelim da se probudi,iskreno znaci,a ako kenja da je u komi e onda je prsla.Mada iskreno,meni to nikada ne bih palo napamet,ako je to izmisljeno svaka cast za inspiraciju,daj i nama te vutre onda.Mada mislim da nijedan um nije toliko bolestan da laze o ovome.Al kako kaze moja baba ima svasta.

Ovo je toliko zalosno da postaje smesno.

И ја кажем.

Tuzno u oba slucaja.
Jsns orizinale.

Neumesno je (naučila sam novu reč, jej) ostavljati komentare na ovo što se desilo, žalosno je u oba slučaja, tako da, ono...

Слажем се.
Ако Ана постоји, нек ми њена другарица јави на ПВТ (или неком другом моду) кад се пробуди, па ћемо да откључамо тему и договоримо се да идемо у посету и донесемо Ани банане и мандарине.

А сада:

ЛОЦК

Пратио сам ову тему од почетка и иако сам одма' видео неке рупе у причи нисам хтео да започињем причу о томе... Ипак ни у једном тренутку нисам помислио да се неко зеза...

Прво , једна ствар ми није јасна: Ако се не варам , она је пре него што је пала у кому рекла теби "Иди Александра , обавести сајт вукајлија.цом да падам у кому..."Још ти је дала и шифру за њен налог...

Да ја имам шансе да паднем у кому и умрем , последње што би мислио је коме ћу да дам акаунт на вукајлији да обавештава о томе како сам.

било да је ово истина или не , како рече драга нам Јана , ово је тужно.Петар,вукајлијин друг.

Slažem se s vragolastim zekom i dodao bih da ste ovo previše ozbiljno shvatili. Ako je u pitanju zajebancija, onda svaka joj čast, sad je "uspela u životu". Doduše padalo mi je na pamet od samog početka da ima ludaka koji ovako vole da se zabavljaju ali izabrao sam da verujem da je u pitanju istina. Nema ni veze, bar smo ispali humani. ;)

Ma dajte ljudi, pa dje bi se neko zajebavao sa ovim! Stvarno ne vjerujem u to da je neko zbog svog bolesnog uma iskonstruisao cijelu pricu.
Anne, zelim ti (jos jednom ovo kazem) brz oporavak!
A ti, Annina drugarice, ne postavljaj ovde vise nista, tj mozda je i bolje da se ova tema ipak zakljuca

Ne kažem da sam siguran za ovaj slučaj, ali generalno ima jako poremećenih.

A dzimi nisi zakljucao temu..

Ovo je potpuno sranje. Oni koji imaju trunku logike videce da ovo nije laz. Anne cak iako te neznam ja ti zelim brz oporavak!

Najlepše je da se Anne oporavi (ne daj Bože da je bolesna, bolje je da joj je bilo malo dosadno).
Značajno je što smo imali i iskoristili priliku da pružimo podršku i da imamo saosećanja za tuđe probleme. Saznadosmo lepo o sebi (kao grupi), a ima vremena, ostatak će jednog dana biti kristalno jasan svakome od nas.

Slažem se sa majav i divim njenoj smirenosti.
Gospode bože, kakvih ljudi ima!
Posle 10.000 dbqp-ovih profila koje je pravio samo da bi dokazao princip koji ne postoji, ovo.
Karakter si van interneta, a ne na njemu.

Зато кажем. Мандарине и банане, па на ВМА.

eh.. dosada radi ono što nijedna droga ne :D

СРАМ ВАС БИЛО.
На страну они који су заиста хтели да дају подршку овој теми(хвала им,стварно),али ово већ прелази у зајебавање са животно опасном ситуацијом са којом се није зајебавати.
Зар су вам битније нечије приче са стране од људског живота који је ЗАИСТА угрожен?
Овим не желим да стварам непријатељске односе нити да за себе или било кога правим маркетинг;једноставно,молим вас све,да тему озбиљно схватите.Ако већ нећете озбиљно да схватите,онда је барем избегавајте.
Зашто би уопште било чудно што Александра користи Аннин профил(и то на више сајтова,што је појединим људима још чудније)како би обавестила неке људе да Анн НИЈЕ ДОБРО И ДА ЈЕ ЖИВОТНО УГРОЖЕНА?И то оне људе за које је Анн рекла да јој је стало до њих?
Веровали ви мени или не,људски живот је овде у питању;а ништа више нисмо тражили осим порука којима бисмо исказали подршку.
Још једном,хвала онима који су озбиљно и искрено дали допринос овој теми.