Prijava

-.-
Da, a VMA je dve stanice do moje škole, pa bih ja lepo mogla da provalim unutra, da nađem Anne i da je slikam, onako u komi, da bi Džimi mogao lepo da zatvori ovu temu...

Добро, Офидија, не претеруј. :) Шта има лоше у томе да неко позове болницу и пита како је, кад су сви већ могли да дају изјаве овде попут ''Ане, наша енергија струји ка теби, свим срцем смо уз тебе, ти си наше горе изданак!''

Jebote, stvarno smo napravili sprdnju od svega. I meni su bili smijesni Virusovi postovi na ovoj temi, pa se nisam zajebavao...
Neka neko ode do VMA (ko je u Beogradu) i provjeri.

To jeste bilo patetično, i priznajem da sam kolutala očima, ali čoveče, i ovo je neka vrsta problema, sam si se složio (mada ne znam zašto, kad si pogazio reč posle pet minuta)...
A i bolnica nije za zajebavanje.

Па, ја нећу да зовем ВМА из зајебанције. Стварно ме интересује. :)
Како сам погазио реч?

Ova tema je patetična, baš kao i Perez Hilton

Ozbiljno nam treba ono za citiranje...
Okreni desetu stranu kad sam ja rekla bla...bla..., a ti si rekao SLAŽEM SE, pominjao si mandarine i zaključao si temu :)...

Добро, греши човек. Можда сам и ја некад длздзллллдз... :)

Samo da stavim jos jedan post u ovu temu i necu vise nista pisati.

Mnogo puta sam pitao "Aleksandru, Aninu drugaricu" zasto bi Anne ako je stvarno tao bolesna htjela da mi znamo sta se desava... Ona mi je odgovarala da je Anne dobra osoba i da se brine za ostale... Medjutim, ja mislim da dobra osoba nas ne bi opterecivala svojim problemima, jer bi vjeravatno pomislila da mi imamo i previse svojih problema...

Ja sam se licno dopsiivao sa Anne na MSN-u i kada je ne bih nista pitao, ona bi mi se javljala i govorila "kako je boli, kako ne moze da izdrzi"...

Moj otac je bolovao od jedne teske srcane mane koja je u njemu prouzrokovala teske bolove, i nikad se nije pozalio ni pred prijateljem ni pred neznancem na bolove...

A Anne mene zaskace sa svojim problemima... I kada sam ja htjeo da promijenim temu ona je nastavljala...

Sad vi meni recite, lici li vam to na privlacenje paznje!?

Зар су сви наши телепатски покушаји да вратимо Месец назад међ' живе укаљани ?

Sta, nije niko zaveden na VMA kao Mirjana Ilic ili kako se vec zove!?

Ova tema na forumu je, na zalost, slika i prilika Vukajlije danas.
To je najtuznije...
Nastavite sa telepatijama nad Vukajlijom koja je u komi, mozda pomognete da se vrati u zivot...
88-)

hahhahahaa sos, ovo je urnebesno! humor po mom ukusu :D

sose, spamujem ti smajli ovde jedan!

i jos jednom se izvinjavam na spamovanju teme.

Želim joj da se probudi iz kome i oporavi ako je ikako moguće. Nije me bilo na forumu ovih dana pa nemam pojma šta se dešava. Ako je ovo istina stvarno je gadna situacija. Nadam se da će se izvući.

Дивно. Шпанска серија. Ако је у колицима, нек' устане, а ако није, нек' сазна да јој је ћале њен нови матори дечко.

:čeka da Džimi zove VMA:

:ne kaje se što je ranije postovao na ovoj temi i opet bi to uradio, čak i ako je zajebancija:

Dajte ljudi, kao da vam je pare tražila?! Pa šta, čak i da je laž?! Nek ide njoj na dušu ako jeste.