Prijava

Ја сам помало и на страни и једних и других.Свако има право и да верује и да не верује у ово...

Јанковић, ако је неко направио циркус од свега овога, то је дефинитивно ова девојка која користи Анин налог, са својим параноичним причама о томе како ће неко да је вија по Душановцу и да је бије и са крајње чудним понашањем (на једном форуму пише на један начин, на другом на други, јер је, је л' те, на другом наводно забрањено не стављати размак иза запете). Дај, то су мало приче за дечурлију.

А дајте, већ једном, да видимо КО су ти људи за које је Ана рекла да јој је стало, пошто смо очигледно имали ситуацију да је са већином других била у сукобу, с обзиром на оно што јој је писало на профилу.

Doktore, mislim da je sve ovo trebalo da se dešava između nekoliko ljudi.
Znala sam da će sve ovo u jednom trenutku da se pretvori u prepucavanje, zato što sam i sama skeptična sa jedne strane.
U svakom slučaju, to je ozbiljna stvar (ako jeste) i ne treba masa da učestvuje u tome, jer šta Anne znači što je nepoznati ljudi ohrabruju?
Privatnost je važna stvar. Svakako imate PVT, mnogo je bolja opcija od ove.

Ma ljudi su našli njen nalog na Karikama, tamo je juče stavila novi status, komentarisala slike i sl. Dakle, nije istinita priča koja je servirana, već ova da su svi obmanuti, jer ne bi mogla da komentariše ako je u komi. A mislim da je baš trulo 'zezanje'.

ophidia
Сад сам сконтао да си у праву.Не треба маса да се меша у то,али ја нисам хтео ништа лоше да учиним.
Ivana
Не знам како да прокоментаришем ову твоју изјаву,а да се не ставим на другу страну...
Пази,Александра само одржава Аннин профил у животу-размисли шта би ти урадила на њеном месту.

osoba koja se sluzhi nalogom je uhvachena u lazhi,minimum 5 puta,servira te iste lazhi kao iz rukava,dakle,ako je sposobna za tako neshto,kako je uopshte moguche verovati joj?!!totalno je trulo,totalno...

Докторе, сад си ми и ти чудан, мајке ми. :) Почињеш да звучиш као твоја другарица која званично ради на одржавању профила.

о-оооу , џими из рајт...

Dozvoljeno je sve sto nije zabranjeno
Prebacite ovu temu na podforum - zezanje!
To bi Anni bas prijalo.
:-)

Ljudi, malo ste paranoični...
Okej ako smo mi skeptični, mizantropi i šta već, ali pustite ljude koje nije zahvatilo to sranje od razmišljanja da uživaju dok mogu.

Pomišljao sam na to od samog početka, ali nisam u to želeo da VERUJEM.
Prosto, ne verujem da iko sme da se usudi da se tako igra sa ljudskim osećanjima. Zato ću i dalje verovati da je sve istina.
Onaj ko može najbolje da nas ubedi u to je Dr. Janković...
Doktore...?
Kakva god da je istina, nećemo se ljutiti ako nam kažeš ODMAH. Ja se neću ljutiti, samo nam je potrebna iskrenost. A sve može lako da se otkrije. Vrlo lako... znači, dok ne staviš tačku, verovaću u vašu istinu.

Мислим да је боље да ову тему закључамо...
Не знам шта је било по другим сајтовима,нити ме занима,ја сам хтео да учиним шта могу,а стварно не желим да стичем непријатеље нити да кварим односе на овакав начин.

Океј, ујутру зовем ВМА, представљам се као школски друг Мирјане Илић и питам за њено стање. Ако тамо постоји такав неко, ствар је решена. :)

Ming
Ја те сигурно нећу слагати-не знам шта је то било по разноразним интернет форумима,али ја знам да сам отварањем ове теме хтео да дам свој минималан допринос.Она ЈЕСТЕ у коми још увек.Њена другарица је само покушавала да одржи њен профил у животу,али се то отргло контроли.
Све што сам на овој теми рекао,не зезам се.

nemojte da zaključavate temu
hoćemo istinu!!
:/

Џими
Ако се заиста испостави да је све ово била лаж,онда слободно можете да ме трајно банујете са сајта.Озбиљан сам.Провери сутра,па,ако је лаж да је она у коми,онда ме слободно трајно бануј са сајта због ширења лажних информација.

Dzimi - ahahahahahaha
Smejem se unapred, a verovatno je i klinja Jankovic pod kompjuterskim stolom...
Brate, prebaci ovo na - zezanje

jutros sam pojeo vruć burek! nije domaći, kupovni... ovaj post je smiješan.