Prijava

преслатко је можеш постанеш шећераш јебо матер

Kafu pijem svaki dan dok caj volim ali ga ne pijem jer me mrzi da ga pravim. Nekako predugo traje i moras da vadis travke itd.

Kafa samo turska, domaća, i nju zbog pritiska izbjegavam; tučem pretežno čajeve - kamil'ca, nana, zeleni. Bez cukera, limuna i tih munja.

Od tih toplih napitaka samo kuvano vino i rakija i to zimi kad udari jak minus, kafu retko pijem, caj gotovo nikad

Кафу пијем само кад изађем негдје у поподневним сатима, кући скоро па никад. А чајеве нешто чешће, донио ми рођак из Единбурга традиционални шкотски црни чај па волим с времена на вријеме попити шољицу. Садржај кофеина у томе скоро као у кафи, разбуди те у 7 ујутру боље него гувране и црвени волови.

Skuvam caj pa njime zakuvam kafu. Sah mat

4 kasike secera 2 kasike kafe samo turska i samo kopa znaci druze mms nedajboze grand ili tako nesto imam neku tetku iz novoga sada kad neko umre pa dodje da nas posjeti i donese ka onu veliku kesu grand kafe druzeee moj znaci to se sve gostima kuva koliko je prelosa
5 solja na dan kad se probudim jednu pa onda mozda 10 min posle toga drugu onda sacekam 2 sata mozda jace malo pa trecu i onda cekam ove 2 po noci da udarim tipa jednu oko 11 ipo drugu oko 3 i nesto ili 2 sve zavisi sto igram

Ka braća da smo. Ja svaki dan pijem 6+
Dobro ne igram igrice
Je l si pušač?

nisam no mala mi je vajda od toga kad mi oko mene svi puse pusili ga na onaj svijet kakvi su

Ovaj zangecu zivopisan jako

Retko čujem da neko pije više od 2 kafe a da nije pušač

Пијем кафу као воду.

U kafi sam se jedno vreme kupao, sad sam smanjio na 2 dnevno i srecan sam.

Пио сам кафу као луд. Ујутру, поподне и навече. Чак и између ако одем код неког. Мало мање сада због посла.
Ако не бих попио ујутру кафу од 12 сати почиње мања главобоља, а ако читав дан не попијем онда сутрадан глава откида. Буквално ми кафа дође као дрога, али како радим и како сам умањио навикао сам некако.

Додуше био је један период када нисам пио кафу скоро 30 дана и то после операције.

Etiopska zrna jutros, mali kafić/pržionica u hipsterskoj četvrti.

kafa kultura... kako možete piti tu prljavu vodu?

acquired taste

a i pomaže kad možeš piti finu kafu, ne napoj koji služe na većini mesta

Kafa je kafa brate, ne treba biti elitista

Ne baš, to je kao da kažeš da je svako pivo, vino ili čaj isti kurac.

Za dobru kafu bi dao i cenera a onu splačinu što prave po raznoraznim kafićima šatro elitnim ne bih dao kuglicu sline iz nosa