Prijava

Beograd ima 2 miliona stanovnika, nema ni 5% beograđana.

Svi smo mi beogradjani, retko je ko beogradjanin.

Ja sam seljanka iz obrenovca, vristi mi petao pod pendzerom, blatnjave su mi patike jer su pokrali materijal za put pa do ulice imam 2m blata, volim i moju stoku obrenovcansku iako je stoka malogradjanska, al' imamo neku seljacku zajebanciju jbg fali mi to u velegradu, volim i beogradzane, umete i da zazmurite na moje blato s patike, a znate i segu terati, i ok mi je i kad ortak prosipa pricu beograd bruklin a zivi u kaludjerici i nema kanalizaciju, svi smo mi ljudi, retko je ko momcilo bajagic bajaga

Kude ste be beogradjani hahaha

Сви ван БГа као не воле БГ, а директ су одатле (а и из осталих већих градова) покупили фазон да се деле у неке кланове и племена на основу клуба за који навијају и дела града у којем живе- а све у Србији. Ако се ја поред своје ''беле браће Срба'' не осећам безбедно јер ће неком монголоиду да дуне у главу да треба да добијем батина зато што не изгледам као његови другари који су отесани од букове греде, не носим одређене боје или сам само прошао кроз његов ''худ'' а једнако сам Србин колико и он који по фејсу пропагира неко национално јединство и црта наци орлове по бетонским банкинама, онда не да азиланти треба да нас преплаве него да нас прогласе за Сиријски сателит. Нико од њих неће видети шта сам добро учинио за ту Србију чије име не ваде из уста јер је испод нивоа хвалити се добрим делима, али ће свако од њих наћи за сходно да ме малтретира по основи што сам из дела града који им је трн у оку/ рендом села које им је трн у оку/ носим мајицу чији колорит је трн у оку/ не изгледам као они и слично.
Не треба нам нова Олуја, наша деца ће нас истребити, ако се пре тога ми не истребимо међусобно по којим год основама, укључујући и ову поделу ''ми Београд ви гоwна''.
Срби, матер вам јебем Маџарску. ИГЕН МЕКИКЕ ЕШКОЛАБО

oce da te maltretiraju zbog brkova jankela, a i jer sam te video jednom u jevrejskoj ulici posle izlaska kad si bio prepijan i puzao si na ulici i zaustavljao saobracaj imo si dvolitru piva kod sebe bas si bio agresivan

Jbt ko ne voli beograd ja cu se cak i doseliti u beograd.
A zanimljivo je da se beogradjani nesto kurce kao da su fensi a bez milion ipo dodjosa beograd bi bio grad tipa NS.

novi sad je grad dodjosa
poslednji put u izlasku sam upoznao devojku iz ns 2008. godine

Kad bi svi ostali u svojoj postojbini sve bi bilo na nivou sela logicno.

Новосађанке су фригидне лезбаче, одбијају чак и колеге с правног

не лупајте. ујвидечанке су најврх пичке. пола њих бих женио, с другом половином општио

Мени боље ове из КГа

не знам, тај кг мени некако најнебитнији град у србији. прешево фазон

Lako je ovima shto su iz tih Kragujevaca i ostalih da me osudjuju za ovo shto pricham. Zamislite da se njima u njihove selendre sliva reka dodjosha. Shta bi onda radili? A ovako je bash suprotno. Njihovih meshtana sve manje jer svi sanjaju Beograd.

BEOGRAD BEOGRADJANIMA

novosadjanke zaista jesu uglavnom odlicne picke
u kragujevcu sam boravio mnogo puta, ne znam zbog cega ali ribe u tom gradu imaju najbolje bulje, skoro bez izuzetaka...genetski sve imaju prevrh bulje...ruzna ko grob npr, a bulja ekstra....

oce da te maltretiraju zbog brkova jankela, a i jer sam te video jednom u jevrejskoj ulici posle izlaska kad si bio prepijan i puzao si na ulici i zaustavljao saobracaj imo si dvolitru piva kod sebe bas si bio agresivan

а не кажеш да си му се попишао по брковима док је лежао, хвалио си се на чету

Uostalom, jer znate vi za sluchaj da je neki Beogradjanin doshao u vashu selendru da vam krade poslove? Ili da se ozheni? To ide samo u jednom pravcu i nadam se da nece josh dugo. S obzirom da mi Beogradjani ne zhelimo u vasha kulturno zaostala podruchja, nishta nam drugo ne prestaje nego da zatvorimo kapije za dodjoshe.

Beograd Beogradjanima!