Prijava

slazem se sa ovom peticijom iz sveg srca, al nisam potpiso peticiju mrzelo me do jaja
zato nam drzava i propada zbog pojedinaca kao sto sam ja, iz petrovaradina.

шазнам, можда мало машите поенту

мени боли курац одакле је ко, док се сви понашају као становници једног великог града - престонице.

ако си већ дошао у београд из пичке материне, понашај се цивилизовано и нећу никоме ништа замерити. Али из дна душе мрзим ретарде који дођу у беге, пљују београђане, смета им ово - смета им оно, све је скупо, имају своје сељачке навике да мрве уредно истресају кроз прозор без да погледају дал има људи испод и слично. Друже ако ти већ толико смета беге, људи у њему и ако не можеш да се цивилизујеш врати се у своје село

а што се тиче односа између градова, за то ме баш заболе курац. Ја осећам једино припадност свом крају и обожавам дасе препуцавам чији крај бољи је љоољољ

НБГД > БИЛО КОЈИ ДРУГИ ГРАД НА СВЕТУ

НБГД МЕТРОПОЛА

aplauz i pozdrav za tuljana

ПОЗДРАВ ЗА ВЕЛИКОГ ТРЕНС МАГА, НОВИ БЕОГАРД СВИ ЗАЈЕДНО НА КУРВЕ ПИШАМО ЈОВАН ДУЧИЋ

VIDIM NEKO PROZIVA MLADENOVAC, OBRENOVAC I LAZAREVAC.
PIČKA VAM BRE MATERINA PA TE DALJE BG OPŠTINE IMAJU FAZON 200 K LJUDI
198 K LJUDI MRZI ŠTO PRIPADA BEOGRADU JER NAM SISATE HE HE CEO BUDŽET PA NAM POSLE DAJETE PARE NA KAŠIČICU. POLA BGDA IZDRŽAVALA TERMOELEKTRANA, KOP PETAR DRAPŠIN I MINEL NADUVAJTE NAM SE KURCA, ČUVALI SMO VAM SOCIJALNI MIR JER STE OGROMNO GLASAČKO TELO. KAD GOD ODEM U BGD KRENE GLAVA DA ME BOLI KO DA SAM U LIVNICU OTIŠAO, GUŽVE KURCA PALCA PA AJDE BRE.
NISU BGD OOPŠTIN KRAVA MUZARA UTERALI MAMI

Dragi moj sugradjanine.
Samo potvrdjujesh sve ovo shto pishem.
Ja ti i govorim o necivilizovanim govnima koja preplavljuju i seljache Beograd. Ima, naravno ljudi koji se ponashaju pristojno, ali njih je vrlo malo.
Drugo, razumem da neko mora da dodje jer studira, ali kad zavrshi nek se vrati. Nema daljih izgovora.

ZEMLJA ZEMLJORADNICIMA

STUDENTI SU GOWNA VELIKA ALI NIŠTA MANJA OD 95% BEOGRAĐANA KOJI TAKO KAO TI TRIPUJU METROPOLU. 5 % BEOGRAĐANA IMAJU MOJE POŠTOVANJE JER ZNAJU ŠTA ZNAČI RODITI SE I ŽIVETI U GLAVNOM GRADU NEKE ZEMLJE I DOK OVO PIŠEM EVO VEĆ IH IMA 4%. 2019 BEOGRAĐANI ĆE SE SVI ZVATI ALI BEOGRAĐANA NIGDE BITI NEĆE

JA SAM STUDENT, JOŠ I IZ BEOGRADA.

BEOGRAD JE VEOMA PERSPEKTIVAN GRAD U KOJI MOŽE DA SE ULAŽE, RAZNA GOVNA SPUTAVAJU DA SE TO OSTVARI.

ево сада гледам у крају јеботе ретарди само протестују, кажу ааа што се проширује нисова пумпа.
-пази прва ствар та пумпа на ретензији постоји од фазон 60тих година - пре него што је читав њихов блок био изграђен, тј вероватно пре него што је већина станара тог целог блока уопште била планирана
- пумпа је увек била јебено препуна а само две јебена црева, ту се увек набије гужва која заузме обавезно и једну траку улице џона кенедија. Због те гужве сам био случајно опалио жену колима, али то сада није тема
- аргумент против проширивања пумпе је "замислите да је испред ваше зграде пумпа тј велики резервоар горива"???? па јебем ти матер луду та пумпа ту стоји 60 година
- други аргумент је што ће се проширивање пуме десити на рачун зелене површине (тих 15 стазице нико никада није крочио јер контењери на том месту толико смрде да људи прелазе на другу страну улице)

слична ствар је у блоку 32 где се станари буне око трафо станице

још један случај је у блоку 9 где се буде против паркинга

наравно крив је вучић и СНС иако је план о проширивању типа из 2010 године, план о трафо станици из 95 а овај за паркинг од пре пар година

па јебем вам матер луду ви сте купили јебени квадрат стана, нисте купили хектар земље па сада још да утичете на урбанистичке планове. Као види ово ми се не свиџа ајде ја лепо да протестујем. Дошли сте у велеград јебига, престоницу и ви још одређујете правила. Па ни у родном селу неби могли да наредите комшији шта ће он да ради на својој земљи

NISU DAUNI NAVIKLI DA FLEGŠIPUJU

Ко ће да остане у БГ-у кад сви одемо?
Ко ће да те вози на посао? Ко ће грејање да ти пали зими? Ко ће ти чистити улие? Ко ће......
Једно је сигурно.
Београд без дођоша не може. А ми би се без Београђана снашли некако.
И немој јести говна. Сви смо у истима јеботе. Замисли шта је теби највећа мука.... Еј човече освести се!!!

Nastavite čitati ili ćete umrijeti za 7 dana
Jednom davno
djevojčica po imenu Corinne otišla je na Facebook i vidila link za slučaj
........................da
... ... ... ... će se dogoditi da će umrijeti nakon sedam dana od dana kad je to vidio ...
... ..................Ona se samo nasmijala i to ignorirala u potpunosti, a zatim
je otišla...U noći sedmi dan počine razmišljati o slućaju
No sljedećeg jutra
njezina majka je otisla u njezin krevet i zvala ju zato jer je morala ići u školu...I odmah
počela vrištati!Vidila je Corinnu mrtvu i sa očima širom otvorenim da bi se
prestrašio bilo tko!
Ako ne želite da se ovo vam se dogodi kopirajte i
Zalijepite ovaj tekst u
najmanje 15 različitih komentara, pa prokletstvo
Corinne pogodi nekog drugog...
Primjer: Marko, dječak iz Napulja
imao je 13 godina i nije htjeo kopirati ovaj tekst i samo sedam dana nakon što je nestao
u rodnom gradu,

Shomy23

Kude ste be beogradjani hahaha

uguših se jebem ti

E, ne bih dirao povlastice, al pod uslovom da se student izjasni kao Srbin ili makar da napiše izjavu "NE MOGU DA SE IZJASNIM KAO SRBIN ZBOG MILA MUDOVIŠTA BRT JEBAĆE MI ONO MALO FAMILIJE DOLJE ŠTO JOŠ NIJE POŠLO NA FAKS"

Crnogorski studenti koji su pohadjali nastavu na crnogorskom jeziku, pre studija u Srbiji, moraju polagati test znanja srpskog jezika kao sluzbenog uz obavezno prethodno pohadjanje kursa.
LOOOOL

Ali da kurs nije besplatan

I pola godine prije polaganja ispita ne smiju nikako kontaktirati s prijateljima i rodbinom, da se izjegne potezanje veza :-)

Najgora je spika beograd je govno ali cu ipak biti ovde hehe. Ili srbija sranje ali necu da se vratim u kroaciju/crnu goru/bih/rs. Brate jebem mu mater taman da je najgore na svetu tu gde si dosao cuti i ne jedi govana ili mrs u picku lepu materinu. Postovanja fali ljudima, to je osnovni problem.