Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Daleko od toga da će Francuzima biti lako s njima. Svi ih nešto potcenjuju, ali nisu naivni uopšte. Ali ipak mislim da će Francuzi da ih dobiju jer imaju Gobera pod košem, pa neće ni Gasolu biti lako.

  2. мене не би чудило да шпанци дођу до финала, рекох то одмах после оног провлачења са швабом

  3. Koliko se ja naprzim kad 20 iljada peva himnu, ko zna kako je njima jebote.

    Mada opet, gro njih je alzir maroko lolo

  4. Мене чуди што су и Спанулис и Принтезис (који је био добар у првом полувремену) затајили у завршници. Додуше, Спанулис је покушавао, али Љуљ му није дао да дише. Шпанцима свака част ако успеју и Французе да избаце кад им фали оволико играча. Не волим их, али и ово што су досад урадили је одлично за њих, боре се, мајку им јебем, а и намазани су, то им не фали упркос недостатку неких играча.

  5. Francuzi su bili prošle godine u istoj situaciji kao Španci sada pa su im se usrali u život. Dežavi moguć.

  6. било би добро да изломе једни друге лол

    ако ми дођемо до финала офкорс

  7. A jeste culi kad je Denda rekao na pocetku kako Gasol ne odobrava Mirotica kako ga nije prihvatio kako ga mrko gleda a oni proveli pre toga celu sezonu zajedno :D po meni je to LoL obiman

  8. Ovaj Dijao je najveći majstor košarke još od Bodiroge.

  9. Šta znam, boriće se Letonija protiv Španije, imaju svoje šanse ako ih krene šut...

    LOOOL

  10. Jel ono Bog u publici lololo

  11. Kakva prevara ovaj Furnije

  12. francuzi se usrali

  13. osvajamo zlato jer jedini imamo muda, pored čeha, a njih ćemo sutra jebati tako da ono

  14. одушевљење на стадиону погодио је паркер као да је нова година сада хахахах

  15. Kaže Šareni da Gober ima 220 raspon ruku a on skoro 240 bajo moj

  16. бајо мој јеси у студењаку хахахаха

  17. озбиљно тамо гледаш?

  18. Ma jok, nema sad. Samo naše prenose.

  19. е а заборавио да те питам јер си студент или живиш у близини студењака?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.