Prijava

Pa i ja bih rekao al zar nije batalio bogdana?

Ja se upišao na kineski butik jebem ti

Ne brate Coun Zero te postovao. Šta vi pitate jbt

Mala devojcica je gledala majku kako grdi svog malog sina koji se, po ko zna koji put, upiskio u pantalone. Majka mu je zapretila da ako to ponovi, ona ce mu odseci ono cime piski.
Nekoliko dana kasnije, majka se vratila iz kupovine a cerka je bila na ulaznom stepenistu drzeci krvavi noz u ruci: "Timi se ponovo upiskio, ali ne brini, uradila sam sve kako si rekla".

Хингис/Мирза - Младеновић/Бабош 1:2
Мугуруза - Квитова 1:2

35 квота у меридијану

Izvrištao sam na butik, probudih komšije.

zašto ste sjebali temu
o maj gaaad!

Kaunte naravno da nisi ali bi izvrištao u parku dok cepaš šah i hraniš golubove kad neki tvoj vršnjak odvali neku pošalicu da se moglo spavati u šancu bezbedno za vreme Tita a sad ne smeš u svoje predosblje izaći fazon.

Skoro kao Bušido, bravo.
Povređen si, to je normalno, evo ja ću pisati ljudima da vrate admir-privilegije Bohoru, ne garantujem da će uspeti, ali važna je dobra volja.

Hahahha, ne mogu ja Bušidu vodu da nosim.
Konte, Zvonko postoji 7 meseci fazon a 2 godine ja tebi pričam da si Kursadžija nemoj se vaditi sada, povuci lovca G6

smirite se ili cu biti prinudjen da vam popusim kurac

povuci lovca G6

Hahahahaha lepo lepo

hahahaha

edit: na ola, ne razumem šahovski sleng

Bohor - humor policajac, pripadnik specijalne jedinice za borbu protiv ne-humora.
http://www.balkaninsight.com/en/file/show/21_December%201991_beta.jpg

Bohor - Protivnih Celtik aka Count Zero Kursadžiskih fora

Kaunte šta to kažu na ovom svetu a da nije istina? Ja te ne poznajem, pa me interesuje baš jako.