Prijava

Dakle, prosečan balvan stoper ih prejebe

Usporedba s tenisom je prilično OK, jer te neće niko sponzorirati, bar ne ispočetka. Nego ćeš sam plaćati karte, hotele i ostala govna.

teniseri jbt, na svetu ih ima 150-200 koji od toga mogu da zive. a popularan sport.

tipa real-barselona itd imaju tolko fudbalera na platnom spisku, sto starijih sto dece

Drugar najbolji mi je šahista, ono, u svakom smislu te reči. Igra od četvrte, mada nije ostvario ni delić potencijala. Bio je kapiten onlajn reprezentacije (šta već), dobio je pre par godina makedonskog šahistu najboljeg, i igrao protiv tada najboljeg Švabe - dobio ga je ovaj naravno, ali kaže da se dobro držao. Zadnjih godina igra za selo (možda su najbolji u Vojvodini, tako nešto, zaboravio sam) i na šumskim igrama, šošto radi u šumi. Za to se sprema jedino i uzme ugl. svake godine po dva vaučera za garderobu. Nekog našeg mk dere poslednjih desetak godina redovno, verujem da ovaj ima noćne more od njega.

Verujem da ni u jednom sportune vladaju tolika mržnja i sujeta kao u šahu.

Jel taj prijatelj isto neki pesnik usput

Koliki mu je fi struka i piše li romane?

Jel vakcinisan?

Ili majmun?

Ime tog najboljeg drugara? Albert Ajnštajn.

Vaterpolo nije bas popularan sport ali je definitivno zanimljiviji od tenisa.

Pa celte verujem da više ljudi zna za Dzordana nego za Conseisaa al na globalnom nivou je fudbal popularniji
Cuj znaju Klarsena
Brate je l znaš Šumahera
E znam
Pa naravno kad je formula bitan sport i ceo svet prati ajde sada da cedimo bubuljice jedan drugome i da se mažemo gnojivom

Kosarka je zanimljivija od fudbala.

Jeste al to nije tema jebem ti majku glupu

Pesnik i vakcinisan C. Imao negde oko 2400 bodova pre 8-9 godina, ne znam kako sad stoji, ne pričamo o šahu više.

Nije ni to sto ti kenjas Bohore debilcino.

Jeste al to nije tema jebem ti majku glupu

HAHAHAHA

Ok, 2400 bodova bi ga smestilo u top 500.

Sad ce neko da se javi da mu je djed Mihail Talj ili tako nesto