Prijava

To su onlajn bodovi, u suštini, on im nije pridavao naročit značaj - nagurao je toliko igrajući minut partije. Izvanredan talenat, ali ništa ozbiljno nije napravio od sebe na tom polju. Šteta velika, zaista. Ceo život igra bukv. Skinuo bi po 2000 partija, sedeo i proučavao, ne spremajući se za nekakvo takmičenje već iz čiste ljubavi i strasti. Od njega sam saznao za Magnusa, godinama ranije, pričao mi je da je vrv najbolji šahista ikada, iako je tada još bio maltene klinac.

Da se ne druzi sa tobom bio bi svetski sampion.

Ah, ništa onda, jerbo su onlajn bodovi go kurac.

jerbo su onlajn bodovi go kurac.

Pa jesu. Ali je svejedno izvanredan šahista i mimo toga.

Nas dvojica smo prakticno otkrili Karlsena. Ali onda su u sobu banula dva pedera i htela da nas jebu

E kume 11 sept se venčavam pa ako bi mogli ti i kuma...
E kume ne mogu Kasparov igra kfalifikacije a znas da je šah najvažnija sporedna stvar na svetu i da ja pratim to kao i ostatak planete pomeri to za 12 ima dan pauze pozdrav

11 septembra praviti svadbu je trve patriotizam

Jeste Zapato, tebe će baš da startuju pederi ajde beži tamo, nije ovo '78.

A sto bi mene 78' startovali, sta, tad su bili kepeci hot a?

Sad ipak moraš da ispunjavaš bar neke minimalne standarde.

Minimalne, kontaš. Aludiram na tvoju nizinu

SKEČ

Alireza ga poprde s bele figurke

Jane Nepomniši

Na sise mi se potpiši

jan nepomnjacicicici nikad nece biti svecki sampion... ako ne zajebe magnus ustvari i kaze evo vam.

sto rece kasparov, potcenjuje se koliko treba jebeno i fizicki da budes spreman da deljes mec za sampiona, kolko traje, a ovaj prasac mi ne lici na nekog ko je fizicki izdrzljiv.

ono, pomislio bi covek, sah, sede, al do sad nije bilo mnogo debelih masnih sa pritiskom medju najboljima, a ni jedan medju sampionima od neke 1920 ili kako vec.

Ovo je jedna velika istina.
Pogledajte dokumentarac o Fisheru, koliko je paznje poklanjao fizickoj spremi, imate jos vise materijala o Kasparovu

Inace Gari se spremao negde nas na hrvatskim otocima, veli dobra mu je energija tamo, dodji u boku legendo

Kako nije istina, cak je i Viktor Korcnoi imao striktne fizicke pripreme, i to cak i kad je bio u poodmaklim godinama.