Prijava

Šomi, u svom spontanom primeru si ubo suštinu strajizma. E sad, što to nisi primenio u takmučenju, pitaj se ti. Ovo je takmičenje u strajizmima, sa svim njihovim vrlinama i manama a ne u pisanju odličnih kratkih definicija sa igrom reči. Jebiga. Da ne pominjem da je celo takmičenje nastalonkao sprdnja Mačka u čizmama i njegov pokušaj da ukaže na bedno stanje na sajtu.
Inače, ja sam za Rađarda morao da glasam ako ni zbog čeg drugog onda zbog mog avatara.

Rađard pederko maleni hahaha

ГРУПА $

Анђелко
Агилни

ГРУПА €

Млада партизанка
Отац Гаврентије

ГРУПА £

Фендер
Џонимир

Опција д

TAKMIČENJE U PISANJU SADRŽAJA NA WEBSAJTU DUHOVITOG SADRŽAJA VUKAJLIJA

па јесам адвокадо :Д мађ ил нас тролује као саћу доказати да шта год да напишем пролазим ил није имао инспирацију па написао преко курца, може брда бољу дефку да напише то је ваљда јасно, поготову што нам је скренуо пажњу како треба истински страјизам да изгледа
немојте да трипујете да га кудим бзвз и реда ради јер га баш доста готивим (као и он мене, зато је искрен кад ми да конструктиван савет), то се ваљда зна а и породични смо пријатељи

:*

Istina i dobre namere uvek izađu na videlo, pre ili kasnije. Želite drugima ono što biste želeli sami sebi jer, kao što kaže šomara nbg, motivacija je ono što te je pokrenulo - navika je ono što te gura napred.

Reci da ti neko napise na fejsu stefan rođendan a ti si Đorđe npr
Elem
Glasam za
Kvejka
Kisarmyja
Kurda
Onda za zmiu, mrmoona, dopiu, artemidu i ostale careve vukajlije da ne nabrajam :-D

boksere srecan ti praznik, dobro ajde ne zelim ti bas nesto ekstra srecno, ne zelim da ispucam tokene srece koje imam kod boga za sebe zeleci svakom srecu

somi, ogresio sam se o tebe u prvom kolu, ali racunao sam da ce to biti dobro po mene i da ces ti razumeti, oprosti

ovo takmicenje je namesteno prokletnici, stevco smetalo dabogda da te uzidali u zidove crkve u preljini, ** dobrivoje topalovic ako je ziv, mada nisam siguran da li je medju nama jos uvek

7. Nikad se ne ogreši o Šomija.

8. Ne uzimaj uzalud ime Šomijevo.

9. Ljubi Šomija svoga kao samog sebe

Jbm liga, dođem do finala suvim kvalitetom i trudom i odmah krenu priče o nameštanju. Osećam se kao Đoković :(

Nemaš kvalitet. Treba da se osećaš ko Jelena, slavna a ni sa čim zasluženo.

PRVA GRUPA

Ko je vas znao ni pakao mu neće teško pasti lolo

DRUGA GRUPA

Otac Gavrentije
Kafa

TREĆA GRUPA

Fender Stratokaster
Radjard Kuplung

Neka bude predlog pod B

Super, sad imamo po dva pod a, b i d.

Super, sad imamo po dva pod a, b i d.

Mislim da smo ti to namerno uradili :)

Jel mogu ja da glasam kao bivši učesnik?

Možeš, Rasni. Piše da možeš što će reći tvoj glas se broji.

$
Advokado
Gonzo

Gavrantije
Bohor
£
Radjar
Fender

&
Prof

EDIT: Dajte pare!
EDIT 2: Opcija D