Takmičenje u pisanju strajizama (FAJNAL TAČ)

  1. Naravno Rasni! Samo izvoli. Ako ti nije problem oznaci i opciju za slucaj istog broja glasova.

  2. Mislim da smo ti to namerno uradili :)

    Znam

  3. agilni pobednik ove runde, cegi i boh onako, ostali sramotno bas

  4. € Mlada Partizanka
    € Oca Gavrentije

    £ Радјард Куплунг
    £ Džonimir

    c)

  5. јоцко гаврентије
    радјард чегијевски

    правда за доњу црту, једини прави, чру страјизам који не можете да схапирате јер је превише комплексан!

  6. Dobijem tri glasa a magovi se odma uzrujali, odma nameštanje... smejanje.

  7. Dobijem tri glasa a magovi se odma uzrujali, odma nameštanje... smejanje.

    Jesi li ti siguran da su na tebe mislili Kvejče.

  8. Ovako: ja planiram jedno malo zahtevnije takmičenje u pisanju def. Nešto kao naučna fantastika al opet nije, više tradicionlno. Jbg. A Valdemor reko sa će biti žiri. Čisto da znate.

  9. A Valdemor reko sa će biti žiri. Čisto da znate.

    Ko ne zadovolji Valdemarove kriterijume slede bičevi, lanci i katanci hahaha

  10. Ja planiram da saznam da li bi na neki neobavezni sutlijaš?

  11. Deki hvala na ponudi, ali ne volim sutlijaš. Uostalom ti znaš da pivo uvek može lolo

  12. Nije te bilo godinu dana i sad se ubacuješ između mene i partizanke imali neka problena momak m?

  13. ALO DEČKO NEMOJ BEZOBRAZAN BITI, TAKAV SI BIO I NA FUDBALU PA NISI MOGAO GOL DA MI DAŠ. ŠČUO???

  14. Oj lovačkih :)))

  15. Nešto kao naučna fantastika al opet nije, više tradicionlno.

    ???
    Unapred se radujem i željno iščekujem da vidim obećavajući koncept.

  16. Boh brate de žuriš, polako.

  17. Boh, ovaj gonzo ima bolji avatar od tebe. Popravi malo to čelo.

    A da. Ne moze. Ceo dan pokusavam da stavim nov avatar a stalno mi neki eror izlazi.

  18. Ne bi me prepoznala bez glave? :-D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.