Ноло

  1. Moji su preci lički grmalji, s obe strane. I to baš grmalji bili, svi po 90 godina živeli. Ali su mi dedovi, zanimljivo, bili niski (kevin i ćaletov ćale, njihova braća medjutim bili takodje gorostasi). I ćale i keva mi niski zapravo, ono, možda neki prosek jebem li ga, ja sam 183 mislim, burazeri i sestre visoki poprilično takodje. Bacili smo na te neke pradedove, mada smo u odnosu na njih u principu sitnjikavi...

    Teča zdrugestrane Vojinović iz CG, tačno zna grb i sve što ide uz to, istoriju plemena, ko je šta bio, radio itd. I to ne znam koliko kolena unazad, nešto baš mnogo.

  2. Drugar je najbolji, njemu je ćale sveštenik nekakav u Nemačkoj, i iskopao je pretke skroz unazad do Kosovske bitke (u šta sumnjam iskreno al ajd). Kako god, našao i nekog grčkog pretka, Paraklisa, na osnovu koga je tad dobio čak papire, uzeo bio prezime itd. Kako su to izmajmunisali ne znam ali sve legalno bilo.

  3. Da kurac, goat moze da se maze govnima i kaze e ovaj je bio elegantniji

    A top scorer je top scorer

    Najbolji ikad > goat

  4. Caro davno je tema skrenula s pravog puta nego reci ti nama od kojija si ti i odakle

  5. Od starijeh Caričića roda

  6. Cegovica caruvijana

    Iz cg izvorno 7-8 koleno

  7. Da Caro čijih si ti kuća?

  8. I tvoj askurđel lolokno Turčina, pa ste izbegli prema Ugarima?

  9. Cara ima izrazito rumunske crte, vidjo sam ga uživo.

  10. Bukv spika tri buraza, jedan ostao u cg, drugi prebego u bosnu pravio sranja treci nisam siguran.

    Ja od ovog sto zapalio za bosnu pravio sranja, tamo osnovo svoje selo kako vec to ide

  11. Cara ima izrazito rumunske crte, vidjo sam ga uživo

    Zapravo ja i novax izgledamo slicno

  12. Kakve su to rumunske crte melk, oces reci romale?

  13. Čist Rumun sve ga jeblo.

  14. Pogled coveka koji kurcem prska krv ljudima u oci

  15. Pogled neukaljan gramatikom

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.