Ноло

  1. Pusi kurac jbt koji si tenkre

  2. Ma jebem vam mamu svima

  3. Mesni hakirao i Caru, nevera

  4. Brt otvoren ti profil, može gleda ko šta oće. Btw nisam podatke nikakve kačio, tako da ko te prca.

  5. e baš nije u redu da mu kačiš sliku ali caro ako ti je za utehu ljepši si 100x nego što zamišljam ikog s vukajlije

    da pogadjam, rovca?

    nije iz Berana momak, nemoj dosta je doksovanja na temi hahaha

  6. Odem na pola sata..plidu vidis sta si uradio xd

    Melk nelol potez za dox. Pomislio sam da je cara bio u fazonu ma kaci slobodno true looool jedan ne zivot zivio nolo

  7. Cara ok ledzit orlovski nos, crne oci i solidne obrve lma elemenata brdjanskog hajduka koji je utjeka u ravncu gde je ozenio neku djevu koja je u daljem srodstvu sa marinikom tepic i random todorom bugarskim. Izraz lica ka da ce da pukne od smeha, respekt true

    Edit

    Hezno a mislio sam rovca jer jedino tamo nikad turska noga nije krocila, nemoj se lazemo i cetinjski manastir je paljen tri puta. Nema drugog mesta kojeg odgovara opisu. Vele da su od Duloa Vlahovica rodom iz Rovaca

  8. Sto se upickio odma cim mu izasla fotka. To su ta muda carina teska sto kila

    Al sto kaze neko iznad proseka za vuku, alal

    Takodje za korene, ovo sto neko rece da istocna srb, crna trava i to nisu turci jebenisali. Istina, moji preci su iz crne trave neimari svi, imam porodicno stablo od sredine 19 veka al menjala se prezimena cesto

  9. sto bi feder bio goat a ne nole..sad se samo prica o rekordima i rezultatima u svakom sportu.ronaldo ispao iz trke za goat jer nije osvoijo sp.a i da jeste meni bi mesi uvek bio bolji.nije ni bitna ta prica oko goat.samo ne znam sta pokrece onog novaka

  10. Caro smatrao sam da si dosta ruralnija faca, ne zbog tvog ponasanja nego jednostavno rumun-kikinda, ovako pristojno izgledas

  11. Vecina ljudi sa vuke sto sam video nije ruzna realno

  12. Pa ono nije ružan čovek, da, samo ima tu gurbetsku boju i kandžije u očima, i negde je 174cm max. Ostalo je ok. Zabavan čovek btv.

  13. Kakav nacin da pohvalis coveka jbt. Mali, je crn, ali sve ostalo ok xD

  14. Najgore sto nam se sad Cara naljutio i bog zna kad cemo ga vidjeti..

    Prosli put se isto vako nesto naljutio ne znam sta je povod bio i nije dolazio dugo

  15. Najgore sto nam se sad Cara naljutio i bog zna kad cemo ga vidjeti..

    https://www.youtube.com/watch?v=UnyBJJI2eqs

  16. eno opet cara menstruira

  17. e jebiga melkore, pretera ga i ti ovaj put.

  18. Brt ne vidim u čemu je problem bukvalno, čoveku sve slike dostupne za javnost, + ga je tipa 100.000 ljudi videlo do sad u životu na nekoj ulici negde nešto. Sad što si ga ti video ovde a ne u tipa lidlu, i što znaš da se eto baš taj Kikindjanin sumnjive garavosti i pakistanskih crta na nekom tamo šaljivom sajtu naziva Cara, ne znači baš ništa. Nikakvih ličnih podataka nisam posejao ovde. Zapravo ako pročeprkaš po starim postovima na forumu iskopaćeš dosta više. Ovako čovek izgleda, moš misliti, ko da će neko sad sa sajta ići da ga traži tamo negde po ravnici. Opustite se ljudi.

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.