Ноло

  1. Covek najnormalniojeg izgleda, ovaj ga nagrdi kao da je najgori turcin haha, wtf

  2. Pa dobro liči malo na Umita Karana nije da nije.

  3. Ali vidi što sredjuje obrve haha

  4. Evo popravljen Cara da manje lici na Rumuna/Turcina/stagod

    https://i.imgur.com/tUgaycv.png

  5. Ae glejte da oterate i ovo malo ženskih što ostalo na sajtu

  6. Vecina ljudi sa vuke sto sam video nije ruzna realno

    znači moj identitet je siguran još uvek

  7. E Melkijadese i ti nešto meni kažeš ...

    Ccc.

    Nikad ovo ne bih uradila. Kačila sam svoju sliku, ali tuđu - nikad.

    I meni čovek izgleda urbano, i ima oči iako namršten ovde, ima oči koje pričaju same od sebe. Ja ne volim bradu, mislim crnu, nekako i kad sam bila mala plašila sam se ljudi s brkovima, ali njemu stoji. I to mu lepo stoji. Zamišljam ga na nekom lepom prijemu, u odelu, ima baš specifičnu facu, mnogo američkih glumaca ne može da mu pripari.

    Ali je svakako bezveze ovaj postupak.

    Pa ja sam pobednica ovog rialitija! ☺️

  8. pa dobro realno neće niko da ide da ga siluje ali i dalje je vukajlija prebolesno mesto puno svakakvih budala, ne bih ja otkrivao nešto previše lično ovde.

    a skauze apropo toga cetinjski manastir je paljen jer je bio bitan, ne kažem da u pomenutom selu nije bilo turske vlasti samo su mnogo manje smarali, ovi plaćali harač na vrijeme i eto ostala crkva netaknuta

  9. Kao grom iz vedra bedra
    Pamtićemo ti ovo melkore

  10. Brt ne vidim u čemu je problem bukvalno, čoveku sve slike dostupne za javnost, + ga je tipa 100.000 ljudi videlo do sad u životu na nekoj ulici negde nešto.

    Jao dudlaču jedan, nemoj da se praviš glup sad. I na koju foru si uopšte hteo da ga poniziš ovim, normalno izgleda čovek skroz

  11. Staki može iz *vrela bedra ... to mu onda dođe definicija orgazma. ☺️

  12. melke bato, možeš pronaći sve o nekom samo sa jednom slikom pomoću jedne ruske veb stranice koja je gotovo pa napravljena za toga. ko zna koja je, zna. bacio si bombu kao bombaš.

  13. je li iko uzeo u obzir lalošku manipulaciju? možda melk okačio nasumičnog Steleu nekoga?

  14. Ili je lipolišćanski druid okačio random reditora i urotio se s Carom, mada ne vidim šta dobija time osim Avvi efekta, tj. napušavanje

  15. C, Cara oridjidji. Ako oš mogu još jednu da metem. Daj bre šta ste zapeli, ko da će neko da ide da ga traži po selu tamo, relax.

  16. Tačno se zamišljam da idem po Kikindi i pitam paore znaju li ovog lika sa slike, oću da ga bijem jer mi je pisao lololo na šaljivom sajtu.

  17. Najveca ironija je sto je bilo ono nadjebavanje sjever vs jug Srbije, i Melk predstavljao sjever, a na kraju ispade Bugarin

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.