Ноло

  1. Ne gurajte dupe de dvojica laloša kurac mere

  2. nemoj doksovati ljude melkore jbt, koj ti je?

  3. Nikad taj knjigu neće izdat. ☺️

  4. Knjigu neće, no kolegu oće.

  5. ali argument dobro izgleda pa sta ako sam ga doksovo haha

  6. večna je bitka između severa i juga, ali ne srba. ovaj put je između care rumuna i melka bugarina.

  7. Mače Melče sliku iz potaje,
    Te doksova Caru Kikinckoga
    Od učkura do bijela grla

  8. Cara kudi Melka dobrog svoga;
    “Zar je vredno ovog tvoga dela,
    Da se kida bratstvo Caramela?”

  9. Doxovanje ludom radovanje.

  10. Ko te ljubi doxam ja na strazi

  11. Sad što si ga ti video ovde a ne u tipa lidlu, i što znaš da se eto baš taj Kikindjanin sumnjive garavosti i pakistanskih crta na nekom tamo šaljivom sajtu naziva Cara, ne znači baš ništa

    hah ali sad ocekujem da dok cara u lidlu stoji i ceka u redu neko iza samo tiho dobaci "stric"

  12. bebo vrati se, sve ti je oprošteno.

  13. imam zanimljivo jedno pitanje za sve koji pročitaju, koliko ste visoki

  14. ima jedna gornja linija koju kada pređeš, sramota te reći jer će ti govoriti da lažeš.

  15. Butna kost koliko vam dugacka

  16. ma kakvi bre pa nismo šiptari, visok smo narod, ne bi me čudilo i da neko kaže 2.05

  17. toliko minus devet cm

    Pa sto ti ne bi vjerovali, to ti je 1 Plidu otprilike, mozda Plidu i centimetar, nisam ni ja puno iza

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.