Ноло

  1. Brt pa realno lepši je Indijac ovaj od tebe, moraš priznati. Sacam baš gledao kod Musašija, nema tu neke polemike.

  2. Da Cara nije odreagovao onako kako jeste tvoj post bi prošao sa 2-3 komentara najviše i pao u oblivion

  3. Kaci guglo most pritiest indijan man with beard
    white tan reddit jbg

    Fora za ovo pecanje, da smo, odnosi se bas na tebe i cta, odnosno na sad to kmecanje ali niko se ne peca nista se nije desilo bla bla. Nebitno. Jaka muda

  4. Eeeej super da si tu! ☺️☺️☺️

  5. Daj Melk da vidimo tvoje lepo lice...
    Torzo smo videli mislim... ☺️

  6. Tnx avii smogao sam snage, zahvaljujuci lepim komentarima vratio sam veru u sebe i shvatio da trebam sajtu, nije sve u fizickom izgledu loooooool

  7. Niko ne kmeči bate, pokušavam da vam objasnim finese trolovanja i kako legit mogu dobre fore da se bacaju ali ne vredi bisere pred krmad. Naravno da je nebitno, to je i moja poenta.

  8. Da vazi

    Udruzeni caramela zlocinacki poduhvat nabijem vas na k nikom nije bitno bas bukv fail

  9. Torzo smo videli mislim... ☺️

    Dupljak.
    U to vreme nije bila na sajtu a sad zna

    Dupljak ljudiiiiiiii

  10. Hahahahhahahha šta te boli brk!

  11. Crvena da ce melk okaciti fotku

  12. Mislim da se Melk self doxxovao jedne prilike za neke umjetnicke radove njegove ali imam osjecaj da ga svakako boli kurac otprilike kao maestra ali cara je enigma

  13. zar je moguće da nisu u fazonu - jeste da to je baš Cara, neki random lik sa interneta

    Prodje to ljudima kroz glavu, al bukvalno ne postoji nijedan zdravorazumni razlog da okacis sliku nekog random lika i napises "to je cara", nit je duhovito, niti iko zna kako cara izgleda pa da ima sta da reaguje, logicnije je objasnjenje bilo da si govno koje doksuje, nego da sam dajes netacne informacije koje niko nije uopste trazio.

    Da si nasao nekog ko stvarno izgleda ko Indijac, pa ajde, opet sranje fora, al barem pokusaj, ovako si nasao najobicnijeg lika koji moze biti iz bilo koje drzave.

    Bukv level sad ja okacim sliku obicnog auta i napisem "to je moj auto" a ono nije, 'trolovanje' do mojega

  14. Ne bukv da je okacio real moju fotku odreagovao bi bas ovako kao u ovom slucaju, otero bi sve u kurac ne bi dolazio vise

  15. Nisam dupljak, i godinu dana unazad od kako sam ovde kačio je torzo i drugi su linkovali tako da jesam videla, i sisčice i maestrovu ćelu tj. ne znam šta je ono bilo ☺️ hahahahahhahahahahahhah

  16. Razlika izmedju ovog worldwide indijca i random indijca je sto ovaj ima lamperiju na plafonu loooooool

  17. Sto se tice ovog pitanja sto je postavio brat hezno irvas - 14.5 cm brt :(

  18. Daj Melk da vidimo tvoje lepo lice...
    Torzo smo videli mislim

    Pa sad vi drugi prvo torzo pa ja lice, tako valda ide.

  19. Ahahhahahahahahha Nisam ja Džoplinka, ne dam svoje poprsje na doks. A lepe sise ima ona, nema šta ☺️☺️☺️

  20. Melkore, odvedi tog macka veterinaru, ako ti je drag.

    Mogo si danas, ako pretera do sutra, odvedi ga, mozda je nesto sto moze da se popravi lekom a ne moze molitvom.

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.