Prijava

Nije banovan, verovatno smatra da će biti ozbiljnije shvaćen ako ja objavim taj tekst. Što je i istina, u krajnjoj liniji.

Kurac moj istina kako ozbiljnije da shvatis nekoga ko je u fazonu aj ti reci ja ne smem/stamota me/ne znam kako/a kako cu ja to

Debilcina ako mene pitate, eto

Ali moraš priznati da još niko nije napisao "Jebla te ova tema kretenu jedan neobrezani" :)

Pa sto bi tebi neko napisao ako si samo otvorio temu jer te neko zamolio

Mada, imas poprilican broj postova za sada, ne deluje kao da si je samo otvorio

Shomy23
Кад га дркам, курац бришем искључиво перфексом, никаквом другом хартијојм јер имам трип да ће главић да ми се иритира.

Jebala te tema debilcino jedna bezobrazna matora smaracka

Lepo mi da pričam s vama, pravim pauzu između dva poglavlja novog romana dok smislim u koja govna da uvalim protagonistu. Hoćeš da čitaš prvi roman (ao dovoljno poznaješ engleski)?

Слепи
-Kace oblacim, uvek prvo ulazim u pantale levom nogom
-Kad mi je mrsko hodati, a moram, trudim se da napravim neparan broj koraka izmedju pukotina na asfaltu, odnosno razmaka izmedju betonskih ploca na trotoaru i u sebi pevam neku navijacku pesmu
-Ne mogu ni da pipnem hranu ako prethodno nisam oprao ruke
-Cim mi je malo lose, tripujem da umirem.
-Na glas pevam samo narodnjake, ne znam zasto

Zavisi o cemu se radi

Koji zanr pises brus?

Ima li pederluka to mi je bitno takodje

U negativnom kontekstu naravno hahahaha

Dvajt
Кењам потпуно го, шансе нема да ослободим демона обучен.

fantasy fiction/parahistorical

koristim ćoškove po stvarnim događajima i u njih uvaljujem magiju, a pišem i objavljujem po svetu ne bi li zaradio koji dinar

Odakle ti ovaj tekst?
Koliko ja znam njega niko ne dira od kako se Kafana raspala. Ako kad kad neko na forumu napiše to gore navedeno jebem ga ne znam

Ниси добро информисан, Бохоре. Идаље постоје 3-4 лика која ме спрдају по чету откад сам се вратио. Након мог бурног реаговања број људи који ме зову "буља" се повећао.

Uuuu necu brt ne volim to

Кладионичари су колекционари опсесивно компулсивних поремећаја.

Zamisli povecao se broj kad su videli da burno reagujes, zanimljivo.

За све вас који мислите да је ово спрдња не знам шта да вам кажем. Мени је дијагностификован ОКП од најбољег подгоричког психијатра. Ишао сам на психотерапију пола године код мр клиничке психологије. Зар не мислите да би неко од поменуто двоје схватио да није ријеч о ОКП досад?

ОКП није оно што ви мислите. Није то само прање руку и симетрија. Има и тога наравно, али ОКП се углавном одиграва изнутра. Мисли су главна карактеристика поремећаја.

bolja, ajde prekini.