Prijava

Daj posalji u pvt, citam ja dosta fantastike. Osim ako se ne placa, onda jebo to lolo

Ajde buljo ne seri

Pseto>podgoricki doktori

Boljo, sta koji kurac radis ovde ako je tako.... Ja kapiram da Jevrejin ne bi nikad radio za Srbija gas.

I bolje doktore imamo od vas.

pseto je doktor za sve njih lool, moj chale govorio isto ovako

Boljo, sta koji kurac radis ovde ako je tako.... Ja kapiram da Jevrejin ne bi nikad radio za Srbija gas.

То је право питање. Не знам ни ја. Контам да сам се навукао.

Zašto su svi tolike tolerantne pizde da se još niko nije usudio da napiše ono što je trebalo još u drugom postu?

За све вас који мислите да је ово спрдња не знам шта да вам кажем. Мени је дијагностификован ОКП од најбољег подгоричког психијатра. Ишао сам на психотерапију пола године код мр клиничке психологије. Зар не мислите да би неко од поменуто двоје схватио да није ријеч о ОКП досад?

ОКП није оно што ви мислите. Није то само прање руку и симетрија. Има и тога наравно, али ОКП се углавном одиграва изнутра. Мисли су главна карактеристика поремећаја.

Јеси ти глуп или шта?
Да ли мислиш да симетрија ту зато што неко воли симетрију или га нешто нагони, у суштини, осећа се лоше ако не одради то тако. Што се руку тиче, манична је потреба, једноставно, има везе и са хипохондријом која је исто страх. У позадини било ког ОЦДа је страх. Е сада, ако то не можеш да укапираш, шта да ти кажем. Код тебе се јаче манифестује јер избегаваш да се суочиш са тим страхом, и онда се развија фобија (због потискивања сопствених проблема). Први корак ка излечењу било ког психичког срања, била то депресија, фобија или било шта треће је прихватање и суочавање са тим.

Да, исто је да ли јуриш за симетријом, прескачеш спојеве плочица или се осећаш несигурно када ти неко каже "Чика Буља хахахахаххахахахахаха".

ЧИКА БУЉА ХАХАХАХАХАХАХАХА

Мајнкрафт је одличан начин да тестираш да ли је неко навучен на симетрију.

Nemojte me osuđivati, reč je o problemu, OKP.
Kad god vidim "Čika Bolja", moram da napišem "Čika Bulja"

Moram priznati da ne kapiram ovu temu baš najbolje. Uloga brusa je u redu, ali šta, ovo treba da izazove sažaljenje prema nekom liku s neta kako bi se ostali prema njemu ophodili pristojno i sa uvažavanjem samo zato što ima određeni poremećaj? Ma daj, terajte se u kurac.

Coa sta je to trebalo reci osim da cika bulja hahahahaha sere?

Музички стуб, ТВ, музику у колима увек појачавам на број дељив са четири или на макс.

Čika boljo bulja je što si koristio brusa da te povadi da te ne sprdaju više čika bulja.

A OCD nema veze sa tim da ti neko nešto kaže pa da popeniš. Čak štaviše u 99% slučajeva, OCD se najjače izražava kad si potpuno sam, tad ti se javljaju nagoni, manije i "tera te nešto" da uradiš/ ne uradiš ovo ili ono.

Слепи
-Kace oblacim, uvek prvo ulazim u pantale levom nogom

+12345443353413

S tim što to nije samo za pantalone, sve, i čarapa prvo leva, i rukavica jebena, i još sto kuraca, al to je zato što sam levoruk (levonog ili kako već), i ako bih morao da biram draža/jača mi je leva ruka/noga.

E vidi mene, ja sam siromašan, dajte mi hleba i nemojte da me sprdate. E vidi mene ja sam bolestan, nije lepo da... 'ajde bre beži budalo.

aleksandar 1kg- o cemu dodjavola pricas sve vreme malom pokazujemo ko je tata

Kako ste stigli deset postova da ubacite između jebem vam seme? :)