Prijava

Реално много је зајебанији ADD тј. поремећај мањка пажње, причао ми ортак да су изгубили веслачку трку тако што им је један у четверцу само у једном тренутку угледао неку птицу и баталио целу причу.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Реално много је зајебанији ADD тј. поремећај мањка пажње, причао ми ортак да су изгубили веслачку трку тако што им је један у четверцу само у једном тренутку угледао неку птицу и баталио целу причу.

"VESLAJ, VESLAJ, VESLA... U 'TICA!"
lolololololololo

koji poremecaj reme ima zanima me lik kaci zadnjih 10minuta postove od pre 3 godine nejebe desavanja na temi samo gura svoje pritom smeje se sam sa sobom najopustenije

Реално много је зајебанији ADD тј. поремећај мањка пажње

Jes' kurac, Jon Gnarr sa ADD bio četiri godine gradonačelnik Rejkjavika, još ne mogu da prežale što im više ne posvećuje pažnju.

Osobe sa OKP u najvećoj meri su asocijalne, nije to kao fazon, jaoj reko mi doktor da možda imam to bla bla, možda i nemam znate, nije ti ovo pijaca.
Ti da zapravo imaš taj poremećaj, ne bi se srdio na nadimak nego bi bio u selu pored Negotina i sedamnaest puta ravnomerno udarao sekirom po drvetu, ako kojim slučajem jednom promašiš, moraš da dovršiš seriju do 17 i otpočneš novih 17 serija. Svakom pogreškom broj serija se povećava, ali uvek mora 17. Ovo pričam jer sam i ja svojevremeno imao OKP i sve što sam radio morao sam da uradim 3 puta. Na primer ispadne mi hemijska olovka i ja moram da je ispustim još dva puta da bi hemijska olovka tačno 3 puta pala na zemlju.

realno mislim da je prevara obicna, ali ajde necu ga vise zvati b000lja za svaki slucaj

ČIKA BULJA HAHAHAHAHAHAHHA

Jon Gnarr sa ADD

Мислим да му је то био један од мањих проблема у глави :Д

dakle,koja je dijagnoza za remeta
pritom setimo se ogromnih iseravanja na dakle filmovi ima materijala tu za dosta poremecenosti

Čovek je legenda, ovaj Beli što se sad uzmuvao na izborima je maznuo njegov fazon.

fun fact- add je engleska skracenica za aritmeticku operaciju sabiranje nastalo od addition sto znaci sabiranje,dodavanje

Ja kad spremam ispit redovno koristim ukoričenu svesku koju obavezno nosim na ispit takođe nikad ne nosim hemisku kojom sam spremao ispit već kupim novu jel i ja imam OKP ili sam samo SSG(sujeverno studentsko govno) lolo

Nisam cito temu...
Mene Kosmopolita zove Jajo Macak i to mi stvara stvara svu abecedu ti poremecaja znaci OCD SNS RTS i ostale... Sta da radim dragi Bravo Bruse.

stavi joj do znanja da to ne moze tako

Pa stavio bi ja njoj da mogu :(

Ovaj pormecaj ima nesto sa pranjem ruku sudeci po guglu.

S obzirom da je pranje ruku dobra stvar, Bolja je zdraviji od svih nas ovde.