Prijava

Kakva je situacija Neso, jeste li blizu potrebne sume?

Objavljujem kraj druge humanitarne akcije prikupljanja novca za Gagino lečenje u Nemačkoj.
Hvala od srca svima vama koji ste pomogli mojoj Gagi da dobije šansu da pobedi metastaze.
Zahvaljujem se svakome ko je uplatio makar i minimalnu sumu novca,
znamo da je dato iz srca onoliko koliko je svako ponaosob bio u mogućnosti.
Zahvaljujem se svima vama koji ste Gagi davali podršku šireći apel za pomoć Gagi putem sajtova i društvenih mreža.
Zahvaljujem se svima vama koji ste poželeli Gagi da ozdravi i pobedi u ovoj borbi za svoj život.
Za nas ste vi naši superheroji koji su nesebično pomogli nekome kome je pomoć bila neophodna i to sve u ime ljubavi.
Svakome od vas su bile i biće upućene naše molitve Bogu.
Na kraju akcije moram reći samo još jedno.
Molimo Boga da ova druga vakcinacija dendritičkim ćelijama u potpunosti pobedi metastaze, ali u ovom trenutku ne možemo garantovati
stoprocentan uspeh.
Ukoliko za nekoliko meseci ponovo budete videli apel za pomoć mojoj Gagi molim vas da budete uz nas.
Bog neka vas sve blagoslovi najpre dobrim zdravljem, a potom i svim ostalim što će u vaša srca doneti mir i ljubav.
Vole vas vaši NesaDeBeli i Gaga.

Drš se jebi ga i guraj nema hvala i ne treba.

Nešo, šta se dešava. Je li sve ok?

Drugari, da vas obavestim sve. Vratili smo se iz Ulma. Supruga je uradila drugi tretman i sve je u najboljem redu.
Daće Bog da se sada metastaze skroz očiste. Doktor je optimista što se tiče Gaginog ozdravljenja.
Sve najbolje vam želim i hvala svima na pomoći.
Tek u nevolji se vidi sve.
Hvala još jednom i sve najbolje vam želimo.

Daće Bog! Samo napred!

Сигуран сам да Неша неће да нам замери што користим ову тему, али овде је најприкладније за дељење и других апела за помоћ, да се не отвара за сваког појединца нова тема.
http://vukajlija.com/humanitarna-pomoc/728921

Taman posla da zamerim. Ja najbolje znam koja je to muka.
Svako ko želi da me kontaktira u vezi lečenja u Nemačkoj može da mi piše na nesadebeli@gmail.com

Pozdrav za sve.