Prijava

* u harmoniji i organskoj proizvodnji hehe

Maestro, a da ti jebem ja malo mater bezobraznu u pičku balavu a?

Kako si samo KONTROVERZAN brt nemoj to evo ražestiću se još malo samo evo primam se vidi sad idući post solidno sam TRIGEROVAN

rodjen u radijatoru radi na trafici za 15k cvaka tikete od 50 dinara ali znas on se raspituje o organskoj proizvodnji

Lolčić

Baš si mudonja na tastaturi batke, svaka čast, a ovamo pičkast glas na telefonu kao mica neka, što se bre zalećeš kao mamlaz tako kad znaš da te čeka mazanje govnima, nemoj da počinjem.

Počni aco dosadno je jako

Gradska sirotinja zamislja da je lako uzeti pare na zemlji xD ali najkomicnije je sto su predlozi uvek neka sranja tipa rukola lesnik svargla luk xDDD kad neko prica to znas da je presmesna gradska glavica koja traktor nije upalila u zivotu

+23

a o kakvom piskutavom glasu se govori?

Hahahh sta je ovo ps na nalogu acekg?

Vidi slepca tu mi neke prozivke jajarske baca, bilo pre 4 godine, jeste bas se ti secas mog glasa. Da, imam prijatan i uljudan glas i ton, to je sad nesto kao za sprdnju za prozivanje? Nemam ni piskav ni pickast glas.

Ajde bezi tamo mozes samo da me namazes jezikom po bulji xddd malo se uznemirim kad neki laik pametuje nešto o mom poslu, kao i svaki covek obican sto ispizdi na tako nesto

mudonja na tastaturi haha

Kad vidim da skripta, pogonjena na četiri PC računara, neumoljivo smanjuje broj glasova i ide ka broju od 50
https://media1.tenor.com/images/a45135e2b0d546f9a03035500f98bdce/tenor.gif

Pa care, kakvo pametovanje o tvom poslu šta pričaš bre budalo jedna

Da ti malo razložim na proste činioce jer si izgleda solidno glup da sam ukapiraš:
1. Odakle ti uopšte to da sam ja planirao da se bavim organskom proizvodnjom ako sam samo upućen u proces dobijanja sertifikata o kome sam se nekad informisao iz ko zna kog razloga, možda mi je trebalo za, ne znam, sudski spor jebeni ili da dobijem nekoga u raspravi zašto bi tebe boleo kurac za to što sam se raspitivao
2. Otkud znaš jebeno čime se ja bavim, šta sad treba da dolazim ovde i busam se u grudi kao alfa mužjak jer sam baš danas isprskao šljive, a pre 15 dana jabuke, da se hvalim jer umem da vozim i traktor i kultivator ili umem da kosim kosom ili što iscepam 15m drva ajao ja sam bog bre vi uboga gradska sirotinjo ni auto ne znate da vozite koga bi ovde boleo kurac za to uopšte
3. Kakvo crno pametovanje jeboteleb ako znam čemu služi period 1-3 godine kod sertifikata, jesam li pisao da sam ja hteo to da radim - nisam, šta brljaviš onda, a i da jesam, šta to tebe boli kurac jajarice malena

I iz svega toga uspeš da zaključiš da sam laik u poljoprivredi, pa dobro, ako.

Nagazi me još jednom jbg i boleće me kurac da ti odgovaram ovuda na sajtu duhovitog sadržaja.

Kad god je prica o poslovima i kad neko kaze dve reci “organska proizvodnja” odma skontam da nema vise od 400 evra u steku. Ti si mi bzvz naleteo sa pricom da si se raspitivao, poenta je za ovog nebitnog lika da ne bi umeo da odgaji biljku ni sa svim preparatima ovog sveta a kamoli organski. Pa sta mislite? Mi sto radimo obicno smo debili a vi ste pametni? Pa gledao sam nekog lika sto ima dva najlona organska, mora da pravi preparate za prskanje od belog luka i nekih travuljina, cuda neka. Sacuvaj boze.

Sto su ovi poljoprivrednici toliko ljute glave opusti se idi beri krompir. Ili se to cupa iz zemlje kako vec ;)

Prave se preparati za polivanje od kopriva. Potapaju se u vodu da odstoje na suncu pa se procedo voda j poliva kao
Elem, kurac vam je to nema leba
Imala je fora, ne znam ima li još englezi su finansirali i garantovali otkup
Uzgajanje i obrada zemlje kao u srednjem veku tipa ta neka zamisao
Isputuju da zemlja nije polivana i da nije veštačko djubre bacano ne znam koloko vremena, ore se konjima kopa se bere ručno itd
I glavnom bez nafte da se radi
Placaju kilo proizvoda suvim zlatom tj placali su jbg

majestro kiseo je xddd
druye maestro vec se bavim nekom polu-organskom proizvodnjom za svoje potrebe, što bi se reklo ogledna proizvodnja i sasvim solidno ide unazad par godina. poluorganska u smislu jbg komšije prskaju svoje, pa kroz korenski sistem garant stiže i do mene, al kod mene samo korpiva što bohor kaže, kalcijum iz ljuske jajeta izmrvljene itd, kompostiranje takođe vec desetak godina furamo lagano, tako da imamo taj neki intergralni tok u procesu proizvodnje i potrošnje onoga što uzgojimo.
400 e u šteku je to totalno jajarska priča i merenje kurca, al volim baš iskreno što si zapenio na krompira ovih dana jer sam samo iskreno hteo da ti pomognem a posle ti se i iskreno izvinio al jbg jednom kiseo uvek si kiseo. apendix - najveci mudaši ovde vidim cepaju svoju priču neku, a ovaj resto kiseo je jer misli da je nešto bitniji od likova iz grada (za koje opet misli da ne znaju kako izgleda motika lol brt)

Sto su ovi poljoprivrednici toliko ljute glave opusti se idi beri krompir. Ili se to cupa iz zemlje kako vec ;)

druze zavisi od vrste agria se sa drvetom jabuke kalemi pa se bere itd itd kuroda raste na povrsini recimo razne vrste imas sve zavisi

kuroda?
bratić, ja neču da jedem kurode
jedi ti kurode

elem kad smo u tim pričama oko sela

jel istina za dop da postoji prećutno pravilo da je zabranjeno da se rastura po ruralnim sredinama i da to policija uredno guši?

čuo u više delova srbije bez potenciranja i postavljanja pitanja na tu temu

dop i tako te hc drogerije