Sirotinjska spika

  1. Stratimire od svih ljudi samo ti i Gonzo kenjate za temu lol, pronalazite se vidim

    Elese su dobre patika sta

  2. Znači, Gonzo je dobar čovek.. Mislio sam da je duša novinara od plastike.. al izgleda da je živa..

  3. Doduše, kako koji.. pre će biti da je on izuzetak..

  4. Sto bih iznajmljivao stan u gradu kad imam jeftinije u Rakovici?

  5. Izgleda da sam prespavao taj dan kad su Srbi odreda postali milioneri.. pa sad gledaju da odseku repove.. al nisu to repovi, jebajga.. to je praziluk.. slabo vidite u mraku...

  6. Sad mi je jasno sto samo ti i Gonzo, ne zna se ko je grdji bukvalista a vrv i sirotinja

  7. Nesreća nije povod za šalu.. to je ono što vama nedostaje.. osećaj.. tupi ste ko telad..

  8. Jedes li Dobro pastete Stratimire?

  9. Šta se menja ako ti potvrdim, a šta ako negiram.. ako tvoja percepcija drugog čoveka počiva na njegovom finansijskom stanju.. onda ja tvoje procene ne mogu da uzmem za ozbiljno..

  10. ova strana samo spem sa izuzetkom jednog posta prestanite

  11. Tema je sirotinjska spika, ako ti se ne prica o Dobro pastetama i Ribok klasik patikama mojne spemujes

  12. Gambi, ti si i glup i loš.. duplo golo..

  13. Otpisaj, javi se sa originala pa cemo da pricamo.

    Elem,

    Ne volim ja pabove vise sam za neku park varijantu, ne volim taj pozeraj

  14. Sto je dobro zajecarsko nefiltrirano moras da probas

  15. i nikšićko ali bez zajebancije najbolje pivo sada ovamo (pišem na ovoj temi jer mi je frka da me reme na onoj o pivu ne zeza)

  16. Realno od domacih jeste, a pre sam ga mrzeo mnogo

    Ljudi u Tomi Hilfigeru 3 kosulje po 1000 dobijes na akciji za 3 soma, markirane

  17. Sto da mi advokat pise ugovor, ima mustra na netu?

  18. Obecam devojci gala veceru, odvedem je u menzu na 7 days special (prim. prev. * Smesa od svega sto pretekne tokom nedelje.)

  19. Obeca drugaru crncu poklon od kulturno istorijske vaznosti, pokloni mu pamucne gace iz Arilja.

  20. Jebao sam ciganku, rupa je rupa sta

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.