Sirotinjska spika

  1. У мензи платиш јело 60 динара и добијеш Сникерс за десерт....

  2. kakav naslov hahah, on sam sebe ubedjuje da je neka zrtva

    edit pogresna tema

  3. meni je bolje da se borim za Srbiju nego da jedem šniclu!
    Ма није, може и овај део као једна солидна сиротињска спика....

  4. Sedis, ne radis nista i 20 evra uzmes za 12 sati pa zamisli svaki dan po 20 evra ej

  5. Ма шта ћу ићи у иностранство, треба Србију прво обићи и видети....

  6. Najbolje savete kako da ustedim nalazim na temi sirotinjska spika

  7. Skuplja li neko virtuelne sličice

  8. http://mondo.me/a671329/Info/Ex-Yu/Kakav-stedisa-Ratu-kredita-platio-kovanicama.html

    ljudi greše kada ne uzimaju sitan kusur, pokupi se, i to su pare, nema potrebe da se baca.

  9. biće i za registraciju vozila!

    šta li vozi da mi je znati.

  10. какав јевреј овај лик из бањалуке све ти јебем

  11. Prase je za mene car zivotinja

  12. gamby
    Realno bi mi trebalo 5min da im sredim skriptu da radi mnogo bolje lol, kontaktirajte me na pvt revolucionari ako zelite da vam kazem sta da ispravite da vam ne treba hiljadu naloga lol

    Edit: al se racuna poruka samo od original naloga, duple ne priznajem, a ja necu da sirim dalje casna kafanska

  13. Rumenko najbolje osvežava

  14. Sta je tu sirotinjski deko?

    Elem,

    Sta da idem negde za prvi maj da se guram, raspalim lepo rostilj u dvoristu i da vis sta je

  15. Blamantna tema, veoma.. samo maestro tip čoveka može ovde da postuje..

  16. Skripta me minusirala 10 poena i sad imam 1906 poena.

  17. Pa normalno da ti je blamantna kad si se pronasao u 90% postova

  18. iskuliraj sinko :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.