Zašto nijeste tukli pedere?

  1. Никола, добро ајде, после 33. године. То и даље ништа не мења, пошто ти имаш 36.

  2. jese seća neko one teme o autoseksualnosti, pre 100 godina je lik otvorio kao nisam peder nisam hetero samo se na sebe ložim

  3. aha, evo traži reme

  4. Радјард Куплунг, briga me za tvoje mišljenje, ili bilo čije. Ja sam posterdžija jer mi je to način da u dva reda izrazim svoje mišljenje o nečemu, bez potrebe da širim priču i trošim ljudima vreme da to čitaju.

    Baš zato što me briga za tvoje mišljenje, javno bih rekao da sam gej, da je to istina. Mada, poznajući sebe, ne bih to rekao, nego bih išao da se lečim. Pederi su toliko para potrošili na taj marketing, umesto da to ulože u lečenje od pederizma, a ostatak novca podele bolesnoj deci u Africi.

  5. Zato jer nismo bili u mogucnosti.

  6. @beni

    ja znam jednog autovanog pedera i jednog skrivenog. sa autovanim imam najnormalni jebeni odnos, nemam stvarno ništa specijalno da prijavim o tome lolo, ko da moram nekom specijalno da pričam kakav odnos imam sa nekom drugaricom

    ovaj skriveni je gnusan, pipka se, seda nerazumno blizu tebe, ima čudne komentare kad ostanemo nasamo o lepoti nekih muškaraca, kao iz šale kreće da uvati za kurac i muda kao pazi hehe!

  7. al me iskuliraste, kao tuđeg jbt

    ja poznajem dvojicu koji su deklarisani, i još trojicu za koje sam prilično siguran da jesu, mada ih nikad nisam pitao "jesi gej brt?" sve dobri momci

  8. Pederi su ovi na vlasti.

  9. Ceo Bg blokiran 100.000 policajaca.

  10. nikola, ako nije tajna, sa koliko si devojaka pokusao da budes u vezi? i posle koliko vremena vidis da ti ne prija?

  11. http://vukajlija.com/forum/teme/70954-zasto-nijeste-tukli-pedere?strana=8#post_3588644

    hahaha hvaljenje svojih radova na vukajliji pa se onda pitas sto te odjebavaju...i vise ce tvoje jako branjenje od toga da nisi gej da te oda da si gej nego kom,ntari drugih

  12. Mada, poznajući sebe, ne bih to rekao, nego bih išao da se lečim.

    eto znaci ne bi priznao.a kako bi se to izlecio.ja ne znam ko se izlecio od toga.pricas gluposti.treba da budes svestan da nema izlecenja jedino izlecenje je da to prihvatis.ako jesi

  13. cesto plesem sa nepoznatim muskarcima

  14. Ne bih o brojevima... Sa puno sam pokušavao, sa solidnim brojem sam i uspevao, ali zajebano je to. Bio sam u vezi koja je trajala četiri i po godine. I dalje mislim da je to prava devojka za mene. Ne znam ni kako sam je smuvao, ali jebiga, uspeo sam nekako.

    Ta veza je pukla, ali je i dalje volim. Javi se sporadično i podseti me na to. U suštini se i dalje nadam da će mi se nekada vratiti.

    Kad bih se oženio nekom osrednjom, kakav sam i ja, rizikovao bih da mi se ta bivša nekad vrati i da se zbog nje razvedem i sve ostavim za sobom. Zato za brak tražim kvalitet, da bih mogao da odbijem napad bivše.

  15. labokv, čitao sam da se ulaže u lečenje pedofila. Što se ne bi ulagalo i u lečenje pedera? I brate, da sam peder, rekao bih da jesam, ali se lečim. Ne bih lagao da nisam

  16. uh kakav si ti samo trol jao kaklo si me istrolovao evo upadam u depresiju sad

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.