Zašto nijeste tukli pedere?

  1. haha sta ima ko da ti prica da si ti peder valjda sam znas dal jesi ili nisi.ako jesi mozes slobodno to da kazes ovde shvati to kao vrstu terapije u kojoj pocinjes da prihvatas sam sebe a ako krijes od drugih to onda si u agoniji bespotrebnoj ima gejeva dosta i oni imaju jaku zajednicu.mislim da to nije bolest nego kao neki bag u mozgu zaduzen za sex.bolje to nego da imas srcanu manu i da ne smes da potrcis recimo.mozes da zivis normalno 21 vek je.a ti koji bi da te biju zbog toga nemoj da shvatas to nista licno njima smetaju i invalidi, mentalno poremeceni, coravi itd a oni sami su tesko ubogi

  2. Latentan homoseksualac je onaj koji ima te sklonosti, ali ih ne ispoljava preterano niti praktikuje. To je jedina precizna definicija latentne homoseksualnosti, ostale priče su samo za etiketiranje.

  3. Ти што имају преко 30, а нису ожењени или су теже болесни јадни или су педери.

  4. Dodao bih da nisu dobre prilike

  5. Zensko ime detektor gena kad nekog pomirise oseca jel potomstvo ima dobro da bude, ako se neko ne zeni mirise mu vonj na lose potomstvo

  6. pa isto tako žena ume da namiriše da bi lik umesto njene sočne pice radije video kobasicu njenog brata u svom rektumu

  7. Ne znam za to, vrlo moguce.

  8. da li je 19. Septembar dvehiljadesesnajste dan kada je jedan nikola iz kragujevca konacno priznao sebi da ga privlace muskarci

  9. Онда би требало жене користити уместо полицијских керова.

  10. Ne mogu da kažem da sam gej kad to nisam. Nisam ni lopov. Ni narkoman. Ni pušač. Niti pijem kafu. Imam jednog druga za koga mislim da je bio raspoložen za eksperimentisanje, ali sam to stopirao u startu

    @Стеван, pre nego što lupiš, informiši se malo: http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=21&nav_id=890695

  11. hahaha dobro je nikolakg ne moras mi slati pretece poruke u pvt, jel si siguran da imas 36god...posto je sigurno da si gej, al za godine jos nismo utvrdili

  12. je l ovaj nikolakg neki trol ili šta?

    inače, koliko gejeva lično poznajete?

  13. Chemu uopste sva ta frka oko parada, pederizma i ostalog, kako to ugrozava bilo koga?

  14. NikolaKG80, ti zbog vaspitanja potiskujes to sto jesi. Ne priznajes ni sebi, pa ni ljudima odavde. Kada prihvatiš to, biće ti lakše.
    Imali smo ovde i autoseksualca, a ne samo gejeva jbt. Niko te neće osuđivati.

  15. Reme sta je to, kad se lozis sam na sebe? Ako si musko da li te to cini pederem?

  16. Сантјаго Коровјов, priznajte da samo želite da počnem da kačim slike riba sa kojima sam bio, kako bih šatro dokazao da nisam gej

  17. nikola_kilograme, nažalost, još uvek nisi svestan da je mnogo gore biti posterdžija, nego peder

  18. Aham, evo nemam pametnijeg posla

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.