Zašto nijeste tukli pedere?

  1. Bomb ne kapiram kako si ih to tačno izjebao? Pali trajni neki?

  2. Koga izjebao brt?

  3. Imaju li pederi nekog svog vođu? Ono npr. kad se biju da taj ide ispred svih da bije prvi

  4. Epaminonda iz Tebe

  5. E sad se setih gvozdene, videh na tviteru neku prepisku gde te prozivaju da si član SNSa. Tj ne tebe nego admina dživdžan radulović edišna, kao čim prozivaju Radulovića i smeju se tim forama, svima je jasno iz koje je stranke admin i po čijem naređenju deluje

  6. Axaxaxaxa sad si pao najniže Gvozdene

  7. A sto mu to radis dusane :(

  8. Vidio sam maloprije kad sam listao temu da pominjete nešto kao "ee nek dođu ti navijači da se biju sa svetom tebanskom četom!"

    A zamisli da pederi odu da provociraju braću Jugoviće?

  9. mogu da mi popuše kurac, nadam se da će me alek pozvati u svoj tim

  10. ovo nije bilo skoro, bilo je kad sam imao 5-6 godina. Uglavnom gledali smo Barb Wire kod drugara na vhsu u komsiluku. Mala neka njegova dnevna soba a nakupilo se nas jedno 10tak15 i dosle neke njegove dve drugarice koje su ucile sa njim u odeljenju, cerke od neke frizerke koje su bile bas lepe, starije od mene 3-4 godine svi smo bili zaljubljeni u njih. I nije proslo nekih 20 minuta filma kad neki Neno skida gace u fotelji i pokazuje kurac nadignut i smeje se, onda znam da sam i ja skinuo sorc i jos jedno dvoje troje decaka sve nam kurac dignut

  11. Kopirao s neta, ali je spisak manje-više ok.
    Mikelanđelo. Aleksandar Makedonski. Karavađo. Platon. Čajkovski. Prust. Sergej Ajzenštajn. Vagner. Leonardo da Vinči. Endi Vorhol. Ričard Kromvel. Galijano. Imperator Hadrijan. Almodovar. Oskar Vajld. Đani Versaće. Leonard Bernštajn. Virdžinija Vulf. Tenesi Vilijams. Dejvid Bouvi. Keli Mek Gilis. Martina Navratilova. Elton Džon. Džoan Kraford. Lord Bajron. Goja. Marlon Brando. Sirano de Beržerak. Simon de Bovoar. Rok Hadson. Džordž Majkl. Marlena Ditrih. Kol Porter. Džoan Baez. Dženis Džoplin. Vladimir Horovic, Montgomeri Klif. Fredi Merkjuri. Riki Martin. Volfgang Joop. Semjuel Barber. Bendžamin Briten. Džon Gilgud. Rudolf Nurejev. Džodi Foster. Žan Pol Gotije. Ian Mek Kelen. Kristian Dior. Lorens Olivije. Ginsberg. Džon Šlezinger. Iv Sen Loren.

    Pederčine...

  12. izijem solidno plody zaista

  13. Jebem li ti majku u picku srbenda

  14. Šta sad kao nema nijednog poznatog srbina pedera

  15. I nije proslo nekih 20 minuta filma kad neki Neno skida gace u fotelji i pokazuje kurac nadignut i smeje se, onda znam da sam i ja skinuo sorc i jos jedno dvoje troje decaka sve nam kurac dignut

    Zvuči kao savršen početak filma.

  16. Voleo bih zapravo da vidim u kom pravcu bi se odvijala situacija da Đoković prizna da je peder i da mu je Jelena paravan, a Stefan zapravo Srđanov sin, da li bi se kod Srba promenila slika o pederima

  17. Kad neki neno skida gace jedna od najlepsih recenica koje sam procitao u svom zivotu bez drkanja majke mi moje

  18. Šta sad kao nema nijednog poznatog srbina pedera

    Kako nema brate, evo ti lista što nađoh na Wikipedia-noj stranici "Poznati gej Srbi":

    (с лева на десно, одозго на доле) Вук Бранковић, Југ Богдан, Карађорђе, Михаило Обреновић, Књаз Данило Петровић, Деcанка Максимовић, Дарко Миличић

  19. Fali Boban Marjanović

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.