Zašto nijeste tukli pedere?

  1. I mozemo ne pricamo vise o ovome, kapiram da je skoro sve receno sad samo jedemo govna i karikiramo...bolje da jebemo nikolu kilograma jer izgleda da potajno zeli to

  2. Ćiro, Milu Đukanoviću moramo priznati. Iako je NATO pudlica i to, ne šalje 10 000 policajaca i tenkove da blokiraju ceo grad. Zato što nije peder.

    Vučić je peder i jedini on šalje oklopna vozila i milion policijaca da štite pedere.

  3. Pa šta će Milo da šalje kad mu cela država ima stanovnika ko Opština Novi Beograd

  4. Zauzeti su naplacivanjem lezaljki

  5. Српска Спарта.

  6. pseto jbg alfi baš deluje kao zver ali dobro u pravu si dvoje je dvoje

  7. labokv
    Gvozzden,hvala.ja i ti smo glas razuma ovde.

  8. labokv
    Gvozzden,hvala.ja i ti smo glas razuma ovde.

    +1

    A ti bombas aj polako kupi prnje haha
    http://image.prntscr.com/image/ee839d3fa5004be797292181d73d17e2.png

  9. Što brt, šta sa Bušidom?

  10. Ili Jericho bese, cek da i to montiram pa da ispane fora xD

  11. Što brt, Jericho grobar nikad nisam imao problema sa njim.

  12. Cenim da misliš na HugoChaveza, kad sam postavio svoju sliku sa JNA sa detetom, a on počeo da vredja i preti.

  13. to lutko, ne mogu da se setim ko je tacno, ispao si covek

  14. nisam ispao sam govno, hehehe, evo objašnjavam u sledećem postu

  15. elem, bio sam baš u fazonu potprcavanja cigana, kačio kojekakve gluposti ... bio mi ventil od posla jbg, radio dan i noć nisam imao odmora nikako... uglavnom počelo žešće pičkaranje kad sam stavio članak iz blica kako je jedan meksikanac silovao kobilu pa uhapšen i izjavio da je pravio konjanika, deliju. Cigani imali ono jaku ekipu tad ovde, masa zagriženih ciganštura počelo psovanje majke ja namerno stavim svoju sliku sa stadiona s ženom i detetom, ono grobarska porodica mislim se pička vam materina evo ko sam i šta sam da ne misle pička podjebava kao pacov iz jazbine. I naravno počele uvrede, pretnje i to.. Ionako nisam više ni imao vremena za internet, pa sam se sklonio... to je to, ništa više. Da kao naljutio sam se što moderacija toleriše pretnje, a lepo mi rekli ko te jebe kad provociraš. I bili su u pravu jbg.

  16. hahahahh ps,realno lik kaze da mu je najveci uspeh u zivotu to sto ga niko nije provalio da je gej,tako i sam kaze i onda kao nije latentni gej

  17. tj barem prema nama nije bio latentni,jer bukvalno time je dovoljno rekao da je gej,al onda porice idalje kasnije jbg tako da je opet latentni

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.