Zašto nijeste tukli pedere?

  1. ZAŠTO NIJESTE TUKLI PEDERE
    TUKLI PEDERE
    TUKLI PEDERE

  2. pa s obzirom da najvecim uspehom smatras to sto ne misle da si gej hahaah i sto se toliko trudis da ne ispadnes isti tj otkrijes je definicija latetnte homoseksualnosti

  3. Da sam ja homoseksualac koji želi to da prikrije, ne bih ostavljao anti gej komentare, nego bih ćutao da ne skrenem pažnju na sebe.

    kako da ti kažem, bilo je pedera i među onima što su razbijali parade, de ćeš bolji izgovor od PA BRATE KAKO JA DA BUDEM PEDER JA GAĐO BOBANA STOJANOVIĆA STOLICOM IZ MEKA

  4. NikolaKG80
    @ollanik, "Prikrivena ili latentna homoseksualnost je potisnuti oblik seksualne orijentacije". Da sam ja homoseksualac koji želi to da prikrije, ne bih ostavljao anti gej komentare, nego bih ćutao da ne skrenem pažnju na sebe. Tako da tvoja teorija odmah pada u vodu.

    Ako ništa, bar si me naterao da potražim taj pojam, nisam znao šta znači.

    Ne Đoni, latentna homoseksualnost je kad se boriš glasno protiv pedera da bi bio uverljiviji da ti nisi, kao kad prdneš pa pitaš ko je prdnuo, kao kad se lopov najviše tripuje da ga neko ne pokrade... kao kad te privlače muškarci pa ideš u teretanu sa njima da bi bio muževniji a ustvari te pali muški znoj i njihova telesa oko tebe pa ti se malo i digne pače.

  5. @ollanik, ne znam da li si propratio diskusiju zbog čega sam napisao taj komentar. Lik je na osnovu mog ponašanja zaključio da sam ja Jehovin svedok. To me ne brine puno i ne moram da menjam svoje ponašanje u društvu.

    Da je pretpostavio da sam peder, to bih smatrao uvredom i morao bih da menjam svoje ponašanje, da me ljudi tako ne bi doživljavali. Jebeš ljude, više bi me zabrinulo da li i žene stiču takav utisak.

    @Радјард Куплунг, ne kažem da ih treba tući, samo da ih ne treba promovisati. To su bolesni ljudi i u redu je što ne žele da se leče, al' ne treba da smaraju normalne ljude.

  6. To su bolesni ljudi i u redu je što ne žele da se leče, al' ne treba da smaraju normalne ljude. http://s21.postimg.org/l8fbix3zb/3wp_Cn_LE.jpg

  7. nikola, najvaznije je da budes iskren sam prema sebi....sta te briga ko ce sta da misli o tebi i da te osudjuje ako skupis hrabrosti da budes ono sto jesi....nisi ni prvi ni poslednji koji je gej na ovom svetu, ali verujem da ces se mnogo bolje osecati u svojoj kozi ako preseces i sam sebi priznas to.
    A da si gej, to je ocigledno iz tvojih postova...al dobro, priznajem da to moze da prevari....ovde te sigurno niko nece proganjati zbog toga sto si, jer sigurno nisi prvi gej na forumu, vlasinar90, stefan kostic i jos neki koji su javno priznali to i mnogi za koje se znalo da jesu ali nisu pricali o tome

  8. ja sam jednom izdrkao kurac liku

  9. @Пипач хлеба, ja sam kopirao prvi red sa wikipedije, ako hoćeš prepravi definiciju. Šta god da je, nisam ja uleteo tek tako u tu priču, nego što je bio odabran poster sa golom muškom buljom koju nisam želeo da vidim. Neko ne voli da gleda boćanje, ja ne volim da gledam muške bulje.

  10. Zdravo, ja sam Nikola, da li imate malo vremena da porazgovaramo o našem Gospodu spasitelju i Ognju kojim spaljuje uprknoljubive?

  11. Count Zero, to mi i dalje zvuči podnošljivije od "Da li ti se sviđaju moje tangice"

  12. hahaha

    e nikolase znamo dobro svi šta si radio na ovom sajtu https://www.planetromeo.com/ jer boywithdiamondhole smo bili nas par, izvini što si morao ovako saznati ali šta sad da se radi

  13. E momci, sad ozbiljno... Ja sam čovek od 36 godina kome je odavno vreme da se ženi... Još mi treba da raspredate priču da sam peder, batalite me s tim

  14. ahhaah pa da nisi peder ne bi ti smetalo

  15. najjače mi je kad pseto ispadne glup i kad ga napenale argumentima, pa onda krenu glavice tipa nikolakg i ostatak nubara da se priklanjaju njegovom mišljenju.. mora da boli. Ajde što ga tarzan naguzio nego sad kreću da ga teše daunovci...

  16. jbt bohor je dao stevču 10 evra i živi sa tim a ti ne možeš sa time da voliš da staviš kurac u muški čmar

  17. Pa smetaju mi gluposti, zamislite kao ja nađem devojku sutra, pohvalim joj se svojim radovima na Vukajliji i onda ona pročita komentare da sam peder?

  18. pa kazem mu ja....ocigledno je po svemu da je gej, a mnogo ce se lakse i lepse osecati ako to sebi konacno prizna...al vrv je ubedjen da ce ga ovde neko maltretirati zbog toga....a ne konta da nije jedini jer je vec bilo gejeva koji su javno priznali to ovde

  19. pa neces je naci jer je ocigledno ne trazis...a ne trazis ni ono sto te interesuje jer se bojis osude drustva...tako da stalno stojis nad nekim ambisom i cekas kad ces da propadnes

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.