Prijava

ja nemam problem sa kosmopolitom,bombase ovi pokusaji da se ucepis moderatoru da te brani od mene su samo jos jedan u nizu jadnost tvojih...
kako ti dajes materijale da ti se sperma u usta sipa jako,ako to smatras trolovanjem,da budes iritantna glavica i pijes spermu samo napred vrlo si dobar trol ne zatvaraj usta dok ne zavrsim da ti svrsavam u usta https://www.youtube.com/watch?v=rJcZguJ9-7U

Kozmos mislish li?

Zato što od kad si postala mod si prestala da se ponašaš kao autor, ali niti jedan jedini ne-mod post i koment jebote. Patologija

Muž te ili mnogo šiba i slabo jebe ili te uopšte ne šiba i slabo jebe. Nadji jebača nekog, a sa mod liste svakako ćeš da letiš

Oly brt po hiljaditi put, prestani da me progonish po forumu ja sam nebitan revolucija koja teche

Ne mogu da izadjem na kraj sa ženom, znam reći ću da je nedojebana hahaha

nisam nikad imala problem sa ollanikom
i ne znam šta je mod i nemod komentar

da zbog patoloske prirode i potrebe da budes iznad drugih.banujes ljude zbog stvari koje i sama radis.kakvo jebeno izdrkavanje

Lab ti si psiho brt razumi da i kad te banuju da je to za tvoje dobro ok?

Bob nubina. Kosmi na slavu dolaze Makaronac, Dio i Armin haha a on oće da predstavi da je ne vole ha, ha, ha

Kozmosh lako ti je sa Olanikom, ko sa Olanikom mozhe da ima problem, dechko je folklor za redovno potprcavanje, dodjhesh na forum malo ga potprcavash on pizdi i pravi vokarooo i komentarishe i proganja samo ceka da proganja, ali je dobra maca i raper music.

Ali pazi se ti ovih opasnih, nabrojani imaju skupa oko 42 definisa shto implicira vrlo jak front.

al ja baš volim i makaronca i dia i armina, ne kapiram sad ništa
nikad mi ollanik ružnu reč nije reko ni ja njemu, sa skočkom nikad nisam razmenila ni rečenicu

ko još?

pa vidi u temi ko sve.ja , gvozden, baron,pezos itd itd pola foruma bukvalno

Ma zbunio se ko pile u maloj kutiji, izgubio nit i to je to srlja sad. Mučno postalo. Kad se bombas izigra s njim zaključaj ovo da se ne blamiramo serem se u vaku revoluciju

prištevac je gnjidica i to mislim dve godine već i on to zna. panćera je duče? s njim nemam problem

jel smes da se odrzi glasanje?

bilo glasanje labokv

jel smes opet.to glasanje je verovatno zavrseno u povoljnom trenutku za tebe.trebda da traje dok se svi ne izjasne

Pojedi sva ta govna koja si israo po revoluciji a za to zaključavanje teme imaš post već. Elem može li mi neko naći Slobinu sliku gde podiže listić ZA? Protiv, najpotrebniji, sam već našao pa da rešimo to