Prijava

Pretpostavio sam da je glup,al bas dominira previse.

Ozbiljno odsustvo harizme,blam je solidan

Prost je on decko, videlo se onda gde je citao tvitove o sebi

Vucko vec pokidao iako tek 30 sekundi prica

Moze jedno pitanje, predsednicki kandidat Vucic cesto kaze nas prijatelj Devenport, nas prijatelj Bler, nas prijatelj Angela i Klinton... sto reko Andjus, ko to placa ove neprijatelje iz opozicije?

Voditeljka se primila malo na Aleka ;)

Evo primera kako treba postupati sa američkim i drugim diplomatama kada počnu da se kurče. Pošalješ ih kući sa šljivom na oku i razbijenom nosinom.

Tako se to radi u slobodnom zemljama :)

New Zealand: US diplomat expelled amid police inquiry - http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-39321568

hahah, jel moze neko da zamisli ovu pickicu nasu da na nekog makar podvikne, osim na bedu srpsku preko novina... pickast narod, takav i vodja

Znam Bomb. Bogu hvala drugo je pleme nismo rod

Zukorlic podrzao Vucica, meni dovoljno kao Srbinu

Biserko i kandic podrzale jankovica, i meni kao siptaru dovoljno.

Slazem se, samo sto nisu i sto su upadljivo tihe vec godinu dve ahahahah

E pa ako ih je vucic utisao onda ozbiljno razmisljam da pogazim rec i glasam za njegax to su vec nove okolnosti.

niko zukorlicu u drzavi ne sme ista reci.nesto i da mu kazu,napravio bi neko sranje.

http://i.imgur.com/YFo23zX.jpg

Za ovaj drugi post, da nema imena iznad, bio bih ubeđen da ga je pisao roki na rakiještini iz sprdnje, kad ono... Hahah, gospodski.

Da vaše žene sačuvate od crnci po ulice - brže, bolje, jače! AV!

"hvataju žene za zadnjicu i grudi"
znači doći će tramp u srbiju da vata žene za pičku DOJAJA

Sanitarni čvor

niko zukorlicu u drzavi ne sme ista reci.nesto i da mu kazu,napravio bi neko sranje.

Ista priča sa svim muslimanima na planeti trenutno i svaka im čast, majke mi. Uspeli su da naprave od sebe tabu temu i moraš dvaput da razmisliš pre nego što uputiš bilo kakvu kritiku muslimanu, bilo državnom zvaničniku, bilo običnom čoveku. Šta bih dao da Srbi imaju takav imidž.