Prijava

александаркг
Da li je to album na kome se nalazi TELO VRETENO PETAK NA SUBOTU I DRSKA ŽENO PLAVA? Ako je tako razumemo u potpunosti

Odgovorno tvrdim da je u top 5 albuma u poslednjih 20 godina

Taj album sam preslušao makar 7 puta uzastopno kada smo 2003. išli opel askonom na letovanje u ŠUŠANJ i dan danas ga napamet znam

e, kg, da ga jebem, TA peći ti od toga što si nabrojao ispadnu najjeftinija varijanta ZASAD dok postoji ovaj režim jeftine struje(a izgleda neće još dugo) i ako imaš naviku da ih pališ u ponoć i gasiš ujutru i siguran si da će ti to jedno punjenje biti dovoljno za preko dana, u svakoj drugoj varijanti se TA peći pretvaraju u mašinu za jedenje para i inverter klime se popišavaju po njima jer u normalnim okolnostima troše tipa 450W, kad stegne minus deset, onda troše 1.2kW, pa da imaš četiri klime ko ja ovde i da sve rade u isto vreme, opet troše pet kilovata, a to je manje od TA peći šestice koja može malo veći prostor da ugreje

E Rađ, imam jedno pitanje. To je malo čudno pošto sam baš dosta pametan ali mi treba drugo mišljenje.
Imam dve švalerke koje se znaju i ljubomorne su jedna na drugu a nisu na moju ženu npr ne bitno prilazi mi treća riba i kaže "Nena mi je sestra a Kata najbolja drugarica šta to radiš?" da li da probam i nju da smuvam jer bi to bilo baš zanimljivo pošto sam u pubertetu 30oj godini

pošto si prelud i pošto imam osećaj da tu treću i kad bi gađao govnima s prozora, ne bi ti zamerila i otišla da se raspravlja sa ženom i švalerkama, reći ću ti samo napred majstore

E ovo je pravo pitanje, a ne ove trivijalnosti kojima se vi bavite

Ali ja imam brkove

pitanje za radjard kuplung, da li često kulirate sada već BIVŠE PRIJATELJE kada predju 300km kako bi popili pivo sa vama?

Realno da ne zeli tvoj kurac ne bi te ni pitala nista

Sta to radis=ukljuci i mene u pricu i raspored

Rađarde kolko ga puta drkaš na dan?

što pitaš sam sebe koliko puta drkaš? xd

Znao sam da će neko posumnjati u tako nešto u jednom momentu, tronožac xD

Atomski miš, obavezno dva puta dnevno, mnogo sam nervozan zadnjih par meseci i onda moram da ga ODEREM ujutru kad ustanem, a i uveče jer u suprotnom ne mogu da zaspim

Moram priznati da je ovo rešenje aleksandrakg izleda delovalo, tj ubacio sam cd sa instalacijom, išao na nešto latest updates and install mislim i evo za sad radi već 15 minuta bez da se isključuje. Zahvaljujem veliko, mada istovremeno sam i tužan jer nemam razlog za korišćenje termalne paste.

Još jedno pitanje za Raža, na skali od 0 do 23,7 kako ocenjuješ Željkov album 2002 koji će sutra tradicionalno biti puštan za svetog arhangela Mihaila?

sad gledam, 19.9, al da je stvarno na njemu telo vreteno i petak na subotu ko što je kilogram strahovito izmislio, veoma bi se približio 23.7

Neka ti kuća sutra bude obasjana Željkom Joksimovićem iz perioda dok je bio hromiran

ma nek ti oči sevaju ko sarmice možete da pevate :DDxD
https://www.youtube.com/watch?v=oGiz6mJfuOA

Pa nisam izmislio mislio sam da je stvarno to taj album, ne znam za neke kasnije

a dobro, brate, nisam te stvarno napao što ne znaš napamet redosled pesama na albumima željka joksimovića

A dobro brate, nisam se stvarno branio, samo sam mislio da je to to i još sam ljudski pitao gore da li je to taj album, jer ako nije onda je ovaj prethodni s pobrojanim pesmama bolji sig

A gore si me pokolebao za ta peći, mislio sam da ćale serenda da je najpovoljniji elektro-način grejanja ta peć koja se puni samo uveče pa da ga potučem argumentima jer me je neko izlagao da su ti norveški radijatori baš baš revolucionarni praktično s potrošnjom struje