Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Inace ova tema je super, kao ono, ko je jaci, Betmen ili Hulk.

    Hulk ofkors al Betmen ima predrkane spravice.

  2. Hahahaha jel moguce da svaka mentolska konstrukcija reci povlaci indijca koji se tako zove

  3. Pa ovaj prvi je veci od ovog drugog, lose se razumes u prasad mogu ti reci.

  4. E bre ali kapiram da si ti torazulu pravi lik da moju ideju sprovedemo u delo, na kraju krajeva imacemo vrh anegdotu kad neko pomene divlje svinje a anegdota nikad dosta slozices se sa mnom. Samo nadji kera, ne trebaju ruza i mica nacicu ja vepra.

    Edit: lajk svi koji smo pomislili da je torazulu na onoj slici sa prasetom sto je okacio dok nismo procitali da je australija xd

    Ne brt, evo sam ja na camcu, jednu jebem dve mi puse.

    EDIT:

    Ako hoces anegdote, samo u Rogaticu na zimu, na mora ni da se izadje u lov.

  5. Necu anegdotu ocu da gledam kako vepar kida kera besnog pa da posle vodim vepra po borbama i ponizavam nadrkane majmune sa besnim kerovima

  6. e ljudi ovu sam temu samo onako bezze otvorio jer sam provalio da dugo nijesam otvorao tzv. "nebulozne" teme...

    Zapanjen sam činjenicom da je do sada 11 strana nabačila... možemi neko ukratko prepričati ono što sam probpustio između druge i 11 strane? Hvala unaprijed

  7. Propustio si da je ustanovljeno da je divlja svinja jedna od najzajebanijih zivotinja ako joj stanes na zulj a inace je bas miroljubiva, totalni blejac. Samo je nosorog bas jaci od nje jbg. Isevala je krokodila, dva lava, rvala se s tigrom i hrpu nekih dzukela odvalila od batina. Imas sjajnih klipova, vredi pogledati.

  8. I ja sam bas zgotivio bebopa, da, ali rokstedi je jaci.

  9. Između druge i 11 propustio si 8 strana. Nema na čemu, i drugi put.

  10. Maleni oftopik: za dobro panglovanje i kasapljenje dao bi deset borbi prasadi i kerova i deset kuca. Jedina stvar koja me umiruje kao zhubor preko kamena

  11. Hhahahaha kako ću da izdresiram divljeg vepra i vodim ga na borbe pitbulova i prozivam one nadrkane panjoglavce.

  12. eh, a najgrdje sto kane korso uopste ne spada u grupu najjacih pasmina, ni po snazi ni po srcanosti.

    Ne znam ja kakve si ti kane gledao, ono što sam ja vidio je otprilike dovoljno da ga pozicioniram na br.1.

    Burazor moj ima jednog velikog, potukao se ker sa vučjakom i kičmu mu je pregrizao bukvalno. Ima bandoga, jašta, al to su ukrštene nakaze uništenih života, da forsiraš pekinezera od malena da se tako ponaša sigurno bi svorio nakazu.

  13. super ti ovaj video.kako sam kliknuo na link,pa na plej,dobio sam nagradu od opere.mogu cak i da biram.izmedju raznih uredjaja.samsunga,ajfonova i sl.bili su i komentari srecnih dobitnika.majk,dzejni, piter i ostali su se pohvalili i napisali da nisu mogli da vjeruju da su dobili nesto preko neta.dzenifer je cak i prodala na ibeju svoj samusng i zaradila 600 evra/dolara/nekog kurca.za gomilu strendzera odlicno barataju srpskohrvatskim.

  14. Ne znam brt ušao sam na prvi "upload video" sajt. Meni ne izbacuje reklame.

  15. nista strasno.vise mi bilo smesno,nego sto je neki problem.

  16. #seltik skeč no.2
    A šta mislite ko bi pobedio u tuči Pseta protiv prasadi?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.