Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Ok, ovde valjda prvo mora da se napravi razlika između domaće i divlje svinje. E sad, Torazulu je valjda kačio fotke iz Australije sa ulovljenim divljim svinjama, ali kerovi koji su na tim fotkama skoro svi imaju one zaštitne kurce oko vrata i prsluke. Divlja svinja to nema, pa bi valjalo pretpostaviti našta bi to ličilo kada bi i džukci bili bez tih zaštita, odnosno da kažemo da su im šanse podjednake. Nisam u životu bio u lovu, ali jesam slušao priče ljudi koji su lovci i bez obzira na po neka njihova preterivanja tokom priče (lovačke priče) kapiram da ne postoji zajebanija životinja za lov od divlje svinje, odnosno vepra. U fazonu ako pripucaš, ni taj prvi metak nije garancija da ćeš ga oboriti, a onda već postaje zajebano.
    Što se tiče Bohorove priče o domaćim svinjama, odnosno njegovom vepru, to mogu da potvrdim. Pokojni deda je bio mesar u svom selu i nema kuće da im on nije radio kad su svinjokolji. Pri tom i sam je držao svinje. Veoma dobro mi je ostao u sećanju kad kolje za sopstvene potrebe koja je muka domaću svinju zaklati. To mi se baš urezalo u pamćenje, ne zato što je bilo treumatično iskustvo (pušite ga vegani sa pravima životinja), već zbog toga koji je tu trdu bio potreban. Moj deda je bio u snazi i kada je već imao 70+ godina i tada je još uvek klao. I onda on i moj ćale (obojica po 130 ili 140 kila) i još makar dvojica istih takvih komšija (jebi ga, sve Ličani u selu, krupni ljudi) se dobro namuče da bi domaću svinju zaklali. Još je moj deda radio old skul, isključivo nožem. Ako je domaća svinja toliko zajebana, ne mogu ni da zamislim šta divlja može da uradi kad dobro pobesni.
    A što se tiče fotke koju je neko okačio sa lavovima i divljom svinjom, svako ko je gledao makar jednu emisiju na Animal planetu, zna da se u Africi lavovi ne zaleću baš tako lako na te afričke divlje svinje (valjda je tačan naziv bradavičasta svinja), a oni valjda znaju zašto.
    Inače ne sumnjam da postoje kerovi koji su trenirani i dresirani samo za lov na divlje svinje, ali kapiram da mogu da je sjebu prosto zbog brojnosti. Jedan na jedan, ipak divljem vepru dajem veće šanse.
    Odužih jebiga.

  2. gonzo
    Ok, ovde valjda prvo mora da se napravi razlika između domaće i divlje svinje. E sad, Torazulu je valjda kačio fotke iz Australije sa ulovljenim divljim svinjama, ali kerovi koji su na tim fotkama skoro svi imaju one zaštitne kurce oko vrata i prsluke. Divlja svinja to nema, pa bi valjalo pretpostaviti našta bi to ličilo kada bi i džukci bili bez tih zaštita, odnosno da kažemo da su im šanse podjednake. Nisam u životu bio u lovu, ali jesam slušao priče ljudi koji su lovci i bez obzira na po neka njihova preterivanja tokom priče (lovačke priče) kapiram da ne postoji zajebanija životinja za lov od divlje svinje, odnosno vepra. U fazonu ako pripucaš, ni taj prvi metak nije garancija da ćeš ga oboriti, a onda već postaje zajebano.
    Što se tiče Bohorove priče o domaćim svinjama, odnosno njegovom vepru, to mogu da potvrdim. Pokojni deda je bio mesar u svom selu i nema kuće da im on nije radio kad su svinjokolji. Pri tom i sam je držao svinje. Veoma dobro mi je ostao u sećanju kad kolje za sopstvene potrebe koja je muka domaću svinju zaklati. To mi se baš urezalo u pamćenje, ne zato što je bilo treumatično iskustvo (pušite ga vegani sa pravima životinja), već zbog toga koji je tu trdu bio potreban. Moj deda je bio u snazi i kada je već imao 70+ godina i tada je još uvek klao. I onda on i moj ćale (obojica po 130 ili 140 kila) i još makar dvojica istih takvih komšija (jebi ga, sve Ličani u selu, krupni ljudi) se dobro namuče da bi domaću svinju zaklali. Još je moj deda radio old skul, isključivo nožem. Ako je domaća svinja toliko zajebana, ne mogu ni da zamislim šta divlja može da uradi kad dobro pobesni.
    A što se tiče fotke koju je neko okačio sa lavovima i divljom svinjom, svako ko je gledao makar jednu emisiju na Animal planetu, zna da se u Africi lavovi ne zaleću baš tako lako na te afričke divlje svinje (valjda je tačan naziv bradavičasta svinja), a oni valjda znaju zašto.
    Inače ne sumnjam da postoje kerovi koji su trenirani i dresirani samo za lov na divlje svinje, ali kapiram da mogu da je sjebu prosto zbog brojnosti. Jedan na jedan, ipak divljem vepru dajem veće šanse.
    Odužih jebiga.

    tako je, u pitanju je bradavičasta svinja(warthog)

  3. sječa li se neko warthoga iz tvisted metala

  4. Sjećam ja, Vartog prezajeban, njega sam vazda uzimao.

  5. Ne znam ja kakve si ti kane gledao, ono što sam ja vidio je otprilike dovoljno da ga pozicioniram na br.1.

    Burazor moj ima jednog velikog, potukao se ker sa vučjakom i kičmu mu je pregrizao bukvalno. Ima bandoga, jašta, al to su ukrštene nakaze uništenih života, da forsiraš pekinezera od malena da se tako ponaša sigurno bi svorio nakazu.

    pa bas zato sto vecina ovih najjacih rasa uopste ne postoji skoro na nasim prostorima, onda ljudi smatraju kane korso, argentince i tako neke najjacim.

    bandozi uopste nisu nakaze unistenih zivota o.O ne znam odakle ti to, za americkog bandoga se koriste muzijaci pit bula, eventualno americkog buldoga ili bulterijera, sa zenkom napuljskog mastifa, normalno sve iz kontrolisanog uzgoja i dobijaju se psi natprirodne fizicke snage, ogromne srcanosti, izuzetnog psihickog i fizickog zdravlja, pod uslovom da je kontrolisan uzgoj i odabir pasa...tkd nema price o nekim nakazama izdeformisanim koje besne same od sebe

    edit: da da vidim da sam zaboravio da dodam jos nesto, ovakav zdrav bandog bi iscepao svaku svinju koja mu stane na put hahah...jos uvek cekam pseta da registruje kombi da dodje po jednog bandoga sto sam ga nasao da ga ima jedan lik u Ledincima, i da mu pomognete da skupi 500e

  6. Mogu oni da se kurce protiv necijeg posjeka ali divlji vepar bi ih pocepao ko promasen tiket.

  7. ova baroncina torazulu poremetio spiku hahah

    http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=3#post_3638519

    pa svakako,al mislim da ne mora neki prejaki ker za svinju obicno jer ono spretniji je,skace vise od nje,skoci joj na ledje i krene je za vrat gristi itd

  8. slaba svinja vs slab pas==pas pobedjuje

    obican pas vs obicna svinja==pas pobedjuje

    jaka svinja vs jak pas==svinja pobedjuje

  9. Ne znam, ja ozbiljno razmišljam o ovome od prekjuče. Kanarska presa, bandog, kangal i ti razbijači su kerovi koje nemamo priliku viđati, a po izgledu i gabaritima djeluju prejebeno. Jutros sreo ortaka koji ima srednjeazijske ovčare, zvjerine su ono jebiga. Mislim da bi i oni i šarplaninci jači mogli krmaka domaćeg da prikolju..

  10. a kad se vec pominju divlje svinje sto se ne pominju i divlji psi
    i to ne samo vukovi nego i kojoti itd

  11. divlja svinje je jebeni plen vukovima
    tako da psi pobedjuju ukupnoi sve

  12. Divljem krmku svejedno i da su jezovuci iz gota..

  13. Jeste divlja svinja plijen vukovima, ali nije jednom vuku. Glavni vučiji adut je izdržljivost i oni u čoporu danima mogu da mrcvare i grickaju životinju, onda samo složno skoče i završe posao. Vepru ozbiljnom ni jedan vuk ne može ništa.

  14. to jeste istina
    a kojoti?

  15. Pa isto, još su slabiji kojoti od vukova. Mene interesuje druga jedna stvar, kakvo je tvoje mišljenje o čaglju?

  16. pa sto se tice tuca i to,cagljevi su slabiji i od obicnih kerova lutalica,bezopasni skroz,iako ih se mnogi ljudi plase jer ih podsecaju na vukove i to

  17. Kojot je mali baš

  18. Epik zajeb malog kojota. Al jbt kakko ga raščereče ko da ih je kolektivno zajebo nešto u prošlosti lolo
    https://www.youtube.com/watch?v=BXCvLzDNWz0