Tuče pasa protiv prasadi?

  1. Brate to bi bila surova borba, bizon je tezak oko tone a samo mu lobanja ima 200kg, grdosija je to, nego problem je kako povrediti nosoroga zato mislim da svi mogu da mu se sagnu.

  2. nosorogov rog je vise jak nego ostar
    http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=22#post_3640291
    dizajniram da oduva bizona kad ga udari vise nego da ga nabode

  3. kakvu bulju ima nosorog kao neka ženetina debela američka

  4. Alo ljudi americki bizon

  5. Brate, nosorog ide i preko 3 tone, a kontam da imaju sličan stil, tako da teško da bi bilo ravnopravno. Kako kog đavola tigar može da ubije ovo čudovište, nisam siguran da li je to moglo da bude jedan na jedan.

  6. Nosorog je diskvalifikovan jer je imba xD

  7. ovo sto ga nosorog iznabada je bufalo, jako zajebana zivotinja, jako lako ubija i lava samo sto je uzasno glupa zivotinja, bik je po meni dosta suroviji i bolji za borbu, a bizon osim ogromne kacige nema nista, sta moze on samo da udara glavicom

  8. pogledao sam ceo klip baš je dobar nosorog je znatno nadmašio moja očekivanja u smislu veštine tuče, pitao sam se koliko koristi rog kao oružje, koristi ga puno, kontam i da te probode i nanese ranu ali i kao polugu i baš se vidi da je, bar ovaj nosorog, vešt borac i da zna šta radi a da ne pričamo naravno o tome da je preogroman

    kontam da američki bizon ne bi prošao nešto specijalno drugačije. zanima me kako bi nosorog prošao kod agilnije životinje doduše

  9. u klipu piše da je bufalo umro od rana sledeći dan, znači da ga je i izbušio rogom

  10. Ljudi, oni koji ste igrali Pokemon igre... Zanima me koji ste tip pokemona najviše birali kao startera? Fire, water ili grass?

    Što se men tiče fire je u 90% najkulji osim u Gen V kad je snivy definitvno najkulji. Kao neki kucko mali ahah

  11. ali najjači momenat klipa je kad dva neka bafala krenu da se biju sa strane lol

  12. Da morate da preživite u savani godinu dana, a da imate pravo na jedan komad oružja, šta biste izabrali? Uz ograničenja zbog kojh morate mudro da raspolažete rasursima, recimo: mitraljez + 100 malokalibarskih metaka, karabin + 50 nekih metaka sa goveđim zrnima, luk + 250 strela, praćka + 500 kamenica, koplje, sablja, šta god.

  13. Teleport najbolje oružje

  14. fora kod nosora je sto ima sve potrebno za tucu osim eto neke okretljivosti,krut je prilicno,ali zato

    1.oklop i koza tvrdi toliko da ne postoje zubi i nozh koji ga mogu probiti iz vise od mnogo puta
    2.brzina solidna i zaleta
    3.preljuti rog koji je preljuit cak i bez zaleta

  15. Evo dobar članak o tigar vs. nosorog i to pričaju ljudi koji se bave životinjama a ne neki vukajlijaši na kvori lolo
    http://timesofindia.indiatimes.com/city/lucknow/Rhinos-new-preys-for-Dudhwa-tigers/articleshow/18282354.cms?from=mdr

  16. Da morate da preživite u savani godinu dana, a da imate pravo na jedan komad oružja, šta biste izabrali? Uz ograničenja zbog kojh morate mudro da raspolažete rasursima, recimo: mitraljez + 100 malokalibarskih metaka, karabin + 50 nekih metaka sa goveđim zrnima, luk + 250 strela, praćka + 500 kamenica, koplje, sablja, šta god.

    pala mi je na pamet prvo praćka jer bi mogao da nastavim da je koristim kad istrošim tih 500 kamenica ali onda sam skontao da bi valjda bilo moguće da uz preventivu ne moraš da ispucaš više od 50 metaka iza karabina ili 100 iz mitraljeza

  17. a možda baš kritično lupam

  18. plus kako bi teglio 500 kamenica...a i jedan metak je jaci od jedne kamenice, mitraljez najbolje

  19. It's not rare that tigers kill and eat rhino. Rhino comes as an easy hunt for a tiger who can not chase a deer," he said.

    Hah kao ako ga mrzi da juri jelena on ubije sporijeg nosoroga, a taman sam hteo da dodelim Nosketu pehar

  20. plus jbg, ako dođe tigar nećeš ga zaustaviti praćkom mada kontam da se hipotetički podrazumeva da znaš da koristiš praćku u kom slučaju ona postaje opasno oružje, plus da se ne misli na ono na šta mi mislimo pod praćka, nego na sling.