Tuče pasa protiv prasadi?

  1. The killing of a 35-year-old female rhino by a tiger

    Ovo je nosorogica na samrti, kaže internet da žive 35-40 godina, ne čudi me što joj je tigar polupao pizdu.

  2. Koga da ubijete kamenicom, pa da vam neko da da gadjate drvo sa 10m prackom imali bi 3/10 fazon, bolje stavite blato na vrh stapa kao u onom filmu ;)

    Edit

    Ok jedino da si expert

  3. svakako bi se sigurnije osecao i sa pistoljem nego sa prackom...jedan metak u glavu mora da zavrsi zivotinju divlju zver ogromnu, pa nije to bohorova svinja da se meci rikosetiraju o lobanju

  4. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=23#post_3640320

    bez metaka je bolje,nego one iglice sto se ispaljuju sto uspavljivaju i osamucuju zivotinje

    ne pomazu meci protiv tvredokoznih nilskih konja,nosoroga,slonova i ostalih kopnenih gmizavaca kako ih dzela zove

  5. sta mislite o kljusi kao odbrambenom sredstvu

  6. da al znaš na šta ja mislim, ne ono što zategneš između dva kraka nego onaj neki kurac gde staviš kamenicu u kao neko udubljenje i onda iz tog udubljenja idu kanapi i to ti vrtiš vrtiš i suneš to je mnogo jebenije

  7. pa nema nosorog rep mnogo jak,koristi ga samo za teranje muva i ptica

  8. Ja bih flamethrower, kontam da bi vatra zaplašila sve životinje, a čak i ako postoji neko ograničenje sa gorivom, možeš došta da štediš time što ćeš da zapališ pa bilo šta da gori haha.

  9. haha pa zapalio bi i travu i drvece pa i sebe
    bvolje onda neki dim

  10. Mrav lepo razmišlja. A i s vatrom samo od Feniksa nema odbrane.
    Ok 3 seltika meni

  11. komodo zmaj ne moze da izgubi, ko sto rece skauz ta sranja u zubima te ubijaju sig ujesce te makar jednom pa nek mu i jebes kevu umires ti uskoro, znaci draw no bet ti je sa komodo zmajem sig

  12. Ma ne bukvalno sve haha dovoljno je po koju granu pa posle mlataraj okolo da zaplašiš koga već treba, kontam da bi svi pobegli. Osim jazavca, taj ne jebe živu silu, briga ga i za vatru.

  13. morao bi bas profesionalan ljuto biti da zapalis zivotinju i da ne dodirujes biljke okolo i da se pobrines da zivotinjauspaniceno ne trci okolo dok gori i pali oko sebe mada to ce i uraditi cak i ako padne odmah mrtva na mestu

  14. World of Warcraft: Dogs vs Pigs

    Zvuči kao sjajna ekspanzija za WoW

  15. Šta, kao, ako mi se desi da zapalim jednu antilopu => izgore cela džungla?

  16. Ol nema potrebe da je pališ sa10 metara će bežati dovoljno da plamen držiš u vazduhu

  17. ja bih prvo u savani/džungli ubio nekog bivola ogromnog i skinuo mu rogove i namazao ih benzinom pri vrhovima i zapalio ih i otišao u neko afričko selo najbliže na koje bih naišao, izložio ljude da sam božanstvo neko i tako bih preživio u bilo kojoj zapizdini u Africi

    E sad, stvarno ne znam kako bih ubio bivola, ali ono, obrtao sam dark souls na soul level 1 tako da imam iskustva sa borbom protiv tromih ali snažnih protivnika

  18. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=24#post_3640342

    ne cela al dovoljno da joj ne mozes pobecu,prilicno veliki pozar bi napravio,ipak je to suva priroda,nema kisha i ostalog

  19. A koja životinja je najbolji lovac, el tigar? Kad se smori, lovi i nosoroge, koga onda ne lovi? Ili to zavisi od plena, za nekog bi najopasniji bio tigar, za nekog kane korso, za nekog mravojed?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.