Tuče pasa protiv prasadi?

  1. E sad, stvarno ne znam kako bih ubio bivola, ali ono, obrtao sam dark souls na soul level 1 tako da imam iskustva sa borbom protiv tromih ali snažnih protivnika

    LOL

  2. dobro, jeste čitali članak, nije baš jasno iz članka da li tigar tek tako lovi odrasle zdrave nosoroge, tj jasno je da to ne radi, ali da može da ubije i normalnog nosoroga, tako sam ja skontao, ali uglavnom lovi mladunce.

    i pritom uopšte nije bilo reči o tome koliko se takvih sukoba završi smrću tigra

  3. zar ima tigrova u africi?

  4. ne, ali izgleda da ima nosoroga u aziji

  5. http://vukajlija.com/forum/teme/71284-tuce-pasa-protiv-prasadi?strana=24

    pa bengalski tigar je skoro izumro,a nosorog sivi ima samo jedan ostao i to star jako kad on umre kraj vrste

  6. Pročitao sam, Gvozdene, pročitao sam i neke druge članke, kao ima slučajeva da su tigrovi ubijali nosoroge, ponekad su doduše napadala po dva, tri tigra (iako oni retko love čoporativno, al eto, za nosoroga su se udružili), ali eto moguće je i da jedan tigar ubije jednog nosoroga. A negde sam pročitao da "nema zabeleženih slučajeva da nosorog ubija tigra". Valjda su prebrzi i preoprezni tigrovi, i ako napadnu tog nosoroga, znaju kako da se čuvaju. Tigar bar uvek može da odšeta iz te borbe ako mu se ne svidi kako se razvija situacija.

  7. Inače mislim da je od sisara najbolji lovac jaguar kada gledamo ono "pound for pound"

    Fazon kad bi bio tigrove veličine mogao bi slona zaklati opušteno jer je toliko brz i ima tako jak ugriz.

  8. pa da al dal bi bio tolko brz da je tigrove veličine lolo

  9. posle geparda jaguar je najbrzi

  10. tu je negde i engleski hrt po brzini, malo sporiji....

  11. pa da al dal bi bio tolko brz da je tigrove veličine lolo

    pa brate imao bi i veće mišiće i bio bi duži... moraš imati u vidu da jaguar ima manje masnoće u tijelu od tigra... kapiram da možda ne bi bio brz kao klasični jaguar ali bi bio mnogo brži od tigra i snažniji... naročito po pitanju ugriza, što je njemu naročito bitno jer napada iz prikrajka obično, a sa većim tijelom bi mogao i efikasnije da se bije 1v1

  12. tu je negde i engleski hrt po brzini, malo sporiji....

    Zamisli kakv bi onda bio jamajčanski hrt

  13. Ma da, a zamislite tek da je mrav veličine tigra, mogao bi da digne lokomotivu iznad glave i njome ubija šta god mu padne na pamet

  14. da je slov mravlje velicine takodje jak bio bi

  15. Ali ako ima manje masnoce u tijelu

  16. Ma da, a zamislite tek da je mrav veličine tigra, mogao bi da digne lokomotivu iznad glave i njome ubija šta god mu padne na pamet

    Ne bi radjard. Fora je što građa mrava i insekata uopšte kao i većine zglavkara jednostavno ne bi rasla eksponencijalno sa njihovom veličinom.

    Edit: čak ne vjerujem da bi teoretski mogli uopšte živjeti ogromni mravi ali ako bi sigurno bi bili jaki ali ne ni 1% od onoga koliko se očekuje na osnovu nekih brojki.

    Fazon kad kažu kad bi čovjek mogao da skače onoliko koliko skakavac, mogao bi preskočiti Ajfelovu kulu. A realno, skakavac da je ljudske veličine, treba bi biti srećan da može da preskoči automobil malo veći

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.