Tuče pasa protiv prasadi?

  1. da krokodil kida

    "Ništa nema na zemlji da bi se isporedilo s njim, stvoren je da se nicega ne boji"

  2. Beli medved najjači jbg

  3. Сантјаго Коровјов
    Mislim jebiga, ne bi mogao slona da udavi, da se razumemo ali je i dalje kul.

    Pa ne znam baš

    http://vanjinkutak.weebly.com/uploads/4/0/8/1/40817019/4322725_orig.jpg

  4. imam li neke seltik poene ili šta

  5. pa ta kornjača bi imala šanse kad bismo organizovali takmičenje u stilu Survivora ili Hunger Games-a, niko ne bi ni obraćao pažnju na nju, svi bi gledali da srede one opasnije zverke

    Ivan Ljuba vukajlijaskog zivotinjskog survivora.

  6. 4/10 seltika za vas dukka

  7. Hvala armin, da sam znao da ste u žiriju, potrudio bih se više

  8. mozda ce vas orazposloziti to da niko nije prebacio 6/10 seltika

  9. Gmizavci su Serija A kada se radi o tim klasama životinja. Nekada su bili apsolutno neprikosnoveni predatori ali onda kojekakvi veliki potresi (meteor, odsnosno finansijski problemi) i totalno se promjenio stil borbe i odnos snaga u životinjskom carstvu da više jednostavno nijesu dovoljno kompetitivni.

    Ponekad neko iznenadi tipa neki krokodil ili neki piton, ali uglavnom su totalno irelevantni u borbama životinja đe sada dominiraju snažne afričke i južnoameričke atletski građene životnije, kao i po koji južnoevropski međed ili vuk

  10. Treba naprviti za početak evrospko prvenstvo u tuči životinja. Pa tipa 4 najbolja idu na svjetsko

  11. Аустралијске живуљке>Европске живуљке што се тиче зајебаности

  12. pa da brate svi kontinenti imaju jače živuljke fizički od evropskih.

  13. Šta ti je sila, a ne ko nosorog 10 minuta se jebe sa njim tu.

  14. Inače, izrazito poštovanje za nosoroge imam, pravi muški jednorozi.

  15. I za krokodile, majku im jebem, ako su preživjeli 300 miliona godina na Zemlji, šta mi seremo tu ko je najjači. Krokodili i ajkule.

  16. ma, da, sad svi oduvek gotivite nosoroge

    ista priča ko sa lesterom dok je osvajao premijer ligu -_-

  17. Evropa i dalje ima crnog medveda, pogotovu Rumunija

  18. Ne znam ko bi bio druga najzajebanija evropska životinja, pa verovatno vuk jebem li ga

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.