Tuče pasa protiv prasadi?

  1. To gvozd, graciozan je. Volio bih biti Vepar divlji.
    Glavnom se jebe, kilažu već ima za to eh

  2. I zanima me dal je neko otreso aligatora, vidjao sam da ga izduva aligator ali nisam nijednom video da ga neko prebreca jbg deluje nepovredljivo sa krljusti onom a i u prednosti je jer moze i u vodu(tj u vodi je neprejebiv)

  3. aligator nije isto što i krokodil, braća su bliska ali je aligator manji vidno

  4. E pa onda krokodil, eto, naucio sam nesto

  5. Mislim znao sam da nisu isto i da je aligator fazon na floridi ali sam mislio obrnuto da je aligator veci od krokodila

  6. Dosta je veći krokodil on je onako gmazina a aligator izgleda onako dripačkije vitko. Poznat je još i kajman i gavijal, gavijal je smešan i jede ribu

  7. Pa kajman je najveci valjda i zivi u australiji? Australija je luda totalno ima ol pricu kako ulaze u kuce kenguri i zmije hahahaha

  8. mislim da kajman živi u južnoj americi. Najveći definitivno je slanovodni krokodil, saltie, on živi u severnoj australiji, možda na njega misliš, on živi u tom ciganskom delu indonezija malezija i to

  9. Mile Bubreg kaze da mu kenguri jedu cveće gajbi haha

  10. динго краде бебе
    какав ли је динго борац?

  11. Ma da bre, to tamo se ne zna ni sta ima cim nesto susne odma bezis haha

    Burazer mi zivi u sidneju pokazivao mi slike sa pecanja njihovog ono brodom picis na pucinu pa pecas jebem ti lebac ja da odem ja ne bi smeo da vadim stap iz vode da ne vidim sta je na drugom kraju xd

  12. da, oni tamo kad idu da pecaju blejačke ribice za njihove pojmove pecaju one kingfish ribe i snepere to ovde da vide alasi pričali bi 10 godina u kafanama o tome

  13. Ono gore je bio sneper, a ovo je kingfiš to pecaju kao kad idu malo već ozbiljnije

    http://i.ytimg.com/vi/-XUcIv5PQV0/maxresdefault.jpg

  14. Doga Argentino bi pojebala ove snepere i kingove

  15. drago mi je što se neko sjetio da oda poštovanje gospodinu žderavcu, oduvijek sam fan te životinje pregotivne...nedavno sam objašnjavao bohoru i olu kako s njim nema šale... takođe jaguar je baš baš zajeban, ima onaj klip kako skoči u jarugu, zgrabi krokodilčinu i odnese ga nonšalantno ko kokoš neku i još uzbrdo, baš bezobrazno djeluje

  16. mislis aligatora, to da gledao sam i ja.

  17. https://www.youtube.com/watch?v=p8f-dwURY20

    xaxa kako se usro, u fazonu
    dobro jutro draga, ok nista nista popicu malo vode xD

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.