Tuče pasa protiv prasadi?

  1. E za žderavca sam i ja video dok sam čitao o onom jazavcu, baš ih upoređuju, ali moguće je da je žderavac i zajebaniji. Wolverin, gde ćeš kulje ime za živuljku. A honey badger, misliš neko fino stvorenje koje za ishranu ima samo kolače i čaj u 17h, ali nomen no est omen evo ti kurac Paviću

  2. Онај бивол је дизајниран да се бори са другим мужјацима тако што се искључиво бију лобањом о лобању. И онда дође носорог са шиљком и пробуши те јбг.

    Da, užasan mečap, ne može mu ništa, mora nešto drugačije da se ponudi nosorogu kao izazov

  3. da sunce ti
    žderavac
    to je otprilike ko neki krajišnik među životinjama
    kud se zove žderavac kud je na latinskom GULO
    čuj GUUUUULO tačno ko da je iz Obrovca otprilike, kupo se na Zrmanji ko mali.

    A i kožža im je debela ko u jazavca pa ga džaba gristi.

    Dobar je gulo.

  4. Zderavac je glavni Knele u sumi.

  5. tražiti od bivola da pobedi nosoroga je kao tražiti od brus lija da pobedi tajsona u nabadanju samo rukama u ringu

  6. Ja nisam bio na safariju, ali su mi pricali ljudi sto se tice lova tih "Big five" i uopste lova opasnih zivotinja u Africi. Mnogo lovaca je ubila neka bedna antilopica, velika ko srndac, ali sa siljatim rogovima i agresivna, zaleti se i izbusi coveka ko sito, zbog nje jedan vodic obavezno nosi sacmaru poluautomatsku. Bivo, (Cape Buffalo) je opasan jer posle loseg pogotka ne bezi, nego ide pravo na onoga ko ga je gadjao, kazu gleda pravo u oci, a glavu spusti trenutak pre udarca, ako ga ne dokusuris u to jurisu, cao zdravo. Sve ostale zivotinje-beze od coveka, ukljucujuci i lavove. Gine se tako sto se slucajno naleti na njih, pre nego sto osete coveka i pobegnu, u zbunju i tome slicno. Ako te zivotinja odjednom oseti u krugu od 10 m oko nje-smatra se ugrozenom i odmah napada.
    Najgori je Slon, njega niko nije preziveo. Samo te pritisne glavom i razmaze po zemlji kao pastetu na leba.

  7. Slonovi jesu dosadni ali su najjači i kontam da su 50% smrtonosniji jer su pametni materi im

  8. Ma brt smaraju me klipovi sa slonovima

  9. I smaraju me svi klipovi sa nekim taktickim zamislima jbg retko koji klip ima da je bas krljanje ono zakace se dve zivuljke i prangijanje. Cesce se rokaju unutar svoje vrste tu ima brutalno dobrih klipova ali ne sluzi ni kurcu za uporedjivanje neko

  10. Odgledao ovaj Zuluov kli
    1. Nosorog
    2. Divlji vepar
    3. Vulverin aka Gulo

  11. Al brt niko nema taj sarm kao vepric plese po ringu kao princ sav je nekako opusten nekako kezual mozda nije najjaci ali je zanimljiv za gledanje otprilike je kao mega u basketu

  12. Pezosova lista

    1. bandog
    2. bula kuti
    3. kanarska doga
    4. dogo argentino
    5. kangal
    6. pit bul
    7. kane korso
    8. grizli

  13. S tim da je Grizli Radulović u tom nekom svetu

  14. Večiti žal što njegovo veličanstvo Veprina se brani većinu vremena, da oće da napadne pa ja ne znam

  15. E to to. I nosorog isto. Jebiga kad su biljojedi smaracki da ne kazem vegani pajseri xd

  16. A svinja je svastojed al se ne cima, u gle govno poješću ga
    Vidi kokoška neće da poleti njam

  17. zato i volimo veprinu, što ne traži kavgu ali nije pička kad ga napadneš

  18. Nosorog da je mesojed jeo bi slonove glupe evo ko ocima da gledam
    3 tome mišića protiv 4.5 tona sala
    Mišići win

  19. Ne da nije picka nego se bori ko da mu zivot od toga zavisi sssssssskec xd al ozb, postovanje za veprinu za koju nema izgubljene bitke ni kad ga napadnu coporativno

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.