Prijava

шта, јесам и ја нешто зајебао?

3.25 i 3.75. Pa kliknite na Decimal umesto Fractional

немерем јер ми говнени прокси не даје да улазим на гамблинг сајтове. говно студентско јпг

Šta studiraš, matematiku? :)

турци да нијесу домаћини били би таман уз црну гору на 50/1

Pa realne kvote. Mozda grci malo potcenjeni

Šta studiraš, matematiku? :)

јесте, у доколици решавам проблеме за миленијумску награду :)

Desno vam je ulog, levo dobitak bez uloga

Desno vam je ulog, levo dobitak bez uloga

а укапирах, ал касно да не испаднем глуп

Pa realne kvote. Mozda grci malo potcenjeni

грци би морали бити испред литванаца, није што ове не подносим

Ili saberite oba broja pa zbir podelite sa desnim

Ја сам Литванце само због Лавриновича замрзио. Остали шутери су ми били чак и симпатични својевремено.

imam neki cudan osecaj da cemo previse srati i da ce se previse ocekivati i da cemo na kraju popusiti kitu.

Ја аш имам осјећај да ћемо као прије 2 године редом кидати све одбране на првенству са по 100 убачених поена и да неће бити неких шугавих литванаца да нас крљају како стигну а судије ништа не свирају.

Каква је ситуација са Италијом, је л им отказао ко? И они имају брука појединце, али су карина од екипе, треба им 6 лопти минимум да сви буди задовољни.

ђентиле и барњани

грци би морали бити испред литванаца, није што ове не подносим

Isto sam pomislio ali sam razmislio malo i skapirao da litvanci mnogo cesce uzimaju medalje od grka

Mislim da je više do žreba, Litvanci imaju neku smešnu grupu, a Grci, ako budu drugi u grupi sa Francuzima, već u četvrtfinalu ili tako nešto idu na nas, ako budemo prvi u našoj grupi. Valjda

Ma pogledaj plasman na tipa poslednjih 5 takmicenja. Mozda sam se i istripovao ali kapiram da su litvanci uvek u polufinalu a grci kurac

Нешто нисам приметио да људи серу како смо преслаби и како сигурно губимо и како смо очајни. Како ће нас одеру ови или они... Или грешим?

Šta preslabi, jaki smo ko crna zemlja, samo kad bismo jednu krštenu četvorku imali