Prijava

Isto sam pomislio ali sam razmislio malo i skapirao da litvanci mnogo cesce uzimaju medalje od grka

тачно, али ово је реално тим за неко 4-7 мјесто. опет, са врло сличним су двапут заредом узимали сребро, надам се да њихов суноврат креће од ове године
https://pbs.twimg.com/media/DCbSA6qVYAIxOS4.jpg

Jel se jokic izjasnio?

Titanijum ako je za cetvrto onda je i za drugo, to je jedna tekma da ih proseru trojke sto im nije strano

није им страно али није им ни карактеристично, немају они топ шутере одавно. више на неку крљачину а ла оно полуфинале, да не подсјећам сад, знате добро на шта мислим

litvanci poslednja dva evropska u finalu, nemoj se zajebavamo...

Nije se Jokić izjasnio, ali očigledno je da bi najradije preskočio prvenstvo. Za Bjelicu se ne zna kad će tačno da se oporavi, ali valjda je neko rekao da, s obzirom na tip povrede, ako sve bude teklo po rasporedu, može da bude spreman za početak NBA sezone, što svakako nije dobar znak za reprezentaciju. Ali nadam se da će ranije.

Što zenit, Teo i Bogdan ove godine u top 5-6 igrača u Evroligi, Kalinić jedno od najboljih krila, imamo pun kurac nekih nadprosečnih centara (sad naravno druga bi priča bila sa Jokićem) plus Jović, Nedović,... Skroz realno tim za borbu za titulu.

grci poslednja medalja 2009 i tad bronza

bukvalno kao kad bi sad u fudbalu gledao sastave i rekao hm zasto su npr italijani veci favoriti od belgije vidi sastave...

не кажем да сам објективан јер их стварно хејтујем прељуто, јесу озбиљна такмичарска екипа али мислим и надам се да су у паду. ту је и нови млади тренер адомаитис који је петљао досад по литванским тимовима (нептунас и ритас), видјећемо и да ли је он дорастао задатку

Što zenit, Teo i Bogdan ove godine u top 5-6 igrača u Evroligi, Kalinić jedno od najboljih krila, imamo pun kurac nekih nadprosečnih centara (sad naravno druga bi priča bila sa Jokićem) plus Jović, Nedović,... Skroz realno tim za borbu za titulu.

најужи круг фаворита сиг.

биће занимљиво видјети колико је дамара остало у шпанској геријатрији

ne mislim da mogu da osvoje jer ih ekipa sa dominantnom peticom jebe jer valanciunas staje a onda staje ceo tim znaci spanci ih unistavaju a vrv i mi(kapiram da ne mogu opet da nas izmajmunisu) ali moraju biti veci favoriti od grka

grci odlican tim ako zaigraju jos neki, treba videti i kako se grik frik uklapa tu vrv nece biti na pleju...

kod italijana sam zaboravio gospodina melija a i datome je zdrav on im je bio lepak u kvalifilacijama proslim a onda se povredio pa smo gledali privatizovanje, tu bi neka smol bol postava sa njima dvojicom mogla da bude jebanje keve obojica su timski igraci a spolja prangijanje tu cenim da bi moglo da klikne plus ih niko ne uzima za ozbiljno

Ma nisu oni uopšte toliko matori koliko deluje jer sto godina igra isti tim. Pau Gasol i Navaro imaju valjda po 37 godina, ali Navaro im je postao nebitan, a stariji Gasol nekako uvek bude najbolji igrač na tim prvenstvima. Mark ima 32, ovi ostali su mlađi.

биће занимљиво видјети колико је дамара остало у шпанској геријатрији

Jebo te tilmo, spanci imaju 150p po tekmi u rukama

имају, не кажем, али овај пут имаш још два тима који су потенцијално у далеко већем успону него на прошлом првенству (србија и грчка), а иако имају све те поене опет их је прошли пут носио само један човјек који је упркос огромној класи у добраним годинама и из лоше сезоне... видјећемо, ово је све прича у празно док не крене

Pau gasol na proslom isto bio mator pa trpao svima po 40p a u finalu fazon 50 haha. Sad ce po 25 jer mora i mark da ubaci jos 25. Ljulj je totalno lud cigan i spustanje njega na ispod 15p je misaona imenica a tu je i mirotic, braca ernangomez...

Edit: da, iz lose sezone u kojoj je nagruvao sut za 3 na 40 posto na daljoj trojci u nba xd zanimljivo bi bilo gledati kako bobi izlazi na sut za 3 haha ili radulja svejedno. Mislim spancima zanimljivo

гасол јуниор би могао бити, шта могао, биће огромна превага у њихову корист, заборавио сам да га није било на задњих пар такмичења

Pa napune reket sa oba gasola a nama na 4 surovi marko simonovic hahahaha bezi bre kakva gerijatrija pa bolje pau gasol sa 70 godina nego stime sa 25

Nije na 40% nego na preko 50 haha malo mu je što ima apsolutno svaki potez ispod koša i šut sa poludistance

I hrvati bi mogli da kliknu ako ne nalete na nas jbg. Cenim da ce francuzi da se upuvaju ne znam zasto

Lecki hteo sam da napisem 50 al reko aj mozda je 46 pa da me neko drka ovde da lupam