Европско првенство у КОШАРЦИ 2017

  1. Meni su svi odigrali u skladu sa svojim mogucnostima osim bobija. Cini mi se da se na ovom prvenstvu pokazuje da je sale bio u pravu kad ga nije zvao 2014. jer se ne uklapa.

    Dečko ja ne znam koju ti košarku gledaš

  2. E pošto će Latvia po svemu sudeći pobijediti Ruje, i sad ako mi pobedimo Britanjce, a onda u poslednjem kolu i mi i Rusi i Letonci ostvarimo pobede, po kom sistemu će se gledati ko je prvi u grupi?

    Pošto smo mi dobili Letonce, izgubili od Rusa

    Rusi su dobili nas, izgubili od Letonaca, a

    Letonci su izgubili od nas, dobili Ruse

  3. Mi prvi u trouglu idi na fantazi temu naci ces objasnjenje jer su tamo najveci poznavaoci kosarke na balkanu al nemamo srece jbg

  4. E pošto će Latvia po svemu sudeći pobijediti Ruje, i sad ako mi pobedimo Britanjce, a onda u poslednjem kolu i mi i Rusi i Letonci ostvarimo pobede, po kom sistemu će se gledati ko je prvi u grupi?

    Pošto smo mi dobili Letonce, izgubili od Rusa

    Rusi su dobili nas, izgubili od Letonaca, a

    Letonci su izgubili od nas, dobili Ruse

    ма то се никад не зна, не треба се ни замарати тиме.

  5. Ne kapiram kako cemo biti prvi ako dobijemo VB i Belgiju, a Letonija Tursku. Napravice se trougao, gde Letonija ima najbolju kos razliku u medjusobnim skorovima.

  6. Kakav pocetak... Mi 0/6 oni 2 er bola lel

  7. Djordjevicu bude li ti BB igrao vise od 15 minuta jebacu te u dupe

  8. haha je l jebeno realno da će izgleda francuska-litvanija biti već u osmini finala?

  9. Koj je kurac Bogdanu, što se ispucava ovoliko.

  10. волио бих да налетимо на финску негде због овога.

    http://dodaj.rs/images/LHupv.jpg

    тј. само у финалу може ваљда хех

  11. Hah gle starijeg bertansa u dresu, jos se nije otusiro zaudara tu na tribinama

  12. Gleda li neko Španija - Hrvatska? Kako se to ustaše drže, a Bogdanović se još nije ni upisao? I kako se Gasol ovoliko ispucava?

  13. Bogdan zakucava kad je igrac 10 metara iza njega, a kad mu igrac dise za vratom onda ide na ulaz i popusi bananu

  14. odvojili se španci

  15. Ko prenosi spance?

  16. nema na sport klubovima jebem im mater a hrt garant isključen to ne moram ni da gledam

  17. Da l ce rts sad da se ukljuci barem.

  18. а зашто јебени ртс преноси њемачку и италију уместо ово?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.