Prijava

Na papir cemo staviti da si mi pozajmio 11000e i da treba da ti ih vratim kroz godinu dana, ako ti ne vratim postajes vlasnik 5% stana ili placa. S tik sto kada postanes suvlasnik stana mozes da zahtevas sluzbenu prodaju istog kako bi namirio potrazivanja.

Khm mislim da ne postoji način...kao ni to da umesto 50k koliko si mu dao stavis 60k koliko treba da ti vrati.

Eto jedan nacin koji ne postoji.

Necu da se mesam u picku matetinu sto puta sa mrekao

Dionisijo daj pare

I plus zakonska zatezna kamata do prinudnog izvršenja u tom slučaju, može tu na 11k evra da kapne 100e mesečno za kamatu dok se ne vrati dug

Dio, trebalo mi je deset sekundi da provalim da si na psetovoj strani, stavi i u ovaj post jedan omg -_-

Upravo. Bilo kakvo davanje pozajmice uz kamatu (uvecani iznos osnovnog duga) a da nisi banka se tretira kao zelenasenje i zabranjeno je. Mogao bi da se izmajmunise nekakav ugovor sigurno, doduse...

Dio, trebalo mi je deset sekundi da provalim da si na psetovoj strani, stavi i u ovaj post jedan omg -_-

Hahaha jebi se radjradu -_- omg

Pseto svojih para eventualno da skrpim koliko torazulu hoce da ulozi da dobije 5 iljada sto je kurac realno. Ako stvarno radis zgrade onda mozemo da saradjujemo i drugacije, da ti dam za odredjene radove bas povoljnu cenu (logicno da cu imati zaradu, ali bukvalno najkorektnije moguce), al kontam da se tek organizujes, da nisu ni poceli radovi, a ovo moje se odnosi kad zavrsis grube radove tek.

U ovom postu ne treba -_-omg radjarde!!11

torazulu

Upravo. Bilo kakvo davanje pozajmice uz kamatu (uvecani iznos osnovnog duga) a da nisi banka se tretira kao zelenasenje i zabranjeno je. Mogao bi da se izmajmunise nekakav ugovor sigurno, doduse...

Pa nije zelenašenje svaka pozajmica s kamatom, samo one pozajmice koje imaju veću kamatu od zakonskog maksimuma.

A prividno legalan ugovor bi se mogao napraviti falabogu

Različite ste ciljne grupe jbg. Tj o različitim pričate. Psu trebaju ladovine od ljudi koji nemaju muda i ideje a takvî je 80 posto. To su ljudi kojí nikad ne naprave pare u životu velike jer im treba neko da upravlja njima, Ps u ovom slučaju
Imam ove neke pare ne znam šta ću s njima tip ljudi

U eezveene Radmilo da niste prawnik možda

Iskreno znam, pa te zato i drkam ha ha ha

Deki
Imas i one samousluzne perionice.
Ne znam koliko kosta da tako nesto skarabudzis, od svega placas samo vodu, deterdzent (koji je razvodnjen) i eventualno obezbedjenje sto iznajmis preko g4s npr.

Kod mene u KS-u ti je 50 din zeton, u sat vremena ako ne prodje 30 vozila nije nijedno.
I to postavis kod neke selendre de ljudi cesto kroz blato prolaze ololo

Kako misliš "samouslužne"? Ubaciš žeton i sam pereš sebi auto na pet minuta ili šta?

Pušite kurac gospodine

Deky ima muda do poda, jebem ti zivot, zamisli brebnes 42 hiljade evra na kuću u Arandjelovcu, i onda molis boga da neko to kupi