Prijava

Da li vi jebeni retardi ubogi znate koliko košta jebena samouslužna perionica?! I čemu služi? I ko ih poseduje?
90 sekundi 50 din to je za 24h 240000 din opranog novca. A to je godišnje 730000€

Maestro glup si mater ti jebem glupu u pičku. Idi na nekretnine.rs i pogledaj koliko se kuća prodalo u Ar, koliko u Bg a koliko u Ša

A i sve dosta olaksava cinjenica da u toj kuci zivis xd

Isto to bi mi i ćaća rekao da uzmem 42k evra iz kuće i kupim kuću u Arandjelovcu

Živim u Lazarevcu

E, koliko su stanovi tamo?

HAHAHAHAHA OVO JE SKEC SA PRIPREMOM RACUNA SE DUPLO

PITAJ MARKONIJA LOL

U šta uložiti sitniji novac recimo 20-30 hiljada dinara?

Bitkoini su dobra investicija, kupi 0,04 bitkoina i za sest meseci ces se smejati svemu ovome

Раdјарm Kurac
u hleb, jogurt i tako to

хахахах

https://en.wikipedia.org/wiki/Ethereum

Ako vam se trguje kriptovalutama, ulozite u ovo, postoji sansa da bas puno skoci ako vece kompanije krenu da kupuju, na sta se ja kladim da ce biti za god-dve. Nece skociti kao bitkoin, ali mi se cini da ce biti stabilniji na duze staze.

прошло је време кад се могло дебело профитирати на етеријуму, пре неких 10-12 месеци јбг.

da jbg. mada, ukoliko jedna, recimo svajcarska farmaceutska firma kupi vecu kolicinu, svi ostali ce da vide i prate, i skocice opet cena drasticno. moje misljenje

celt, imamo mi ovde na forumu jednog ko rudari ethereum

da, za to ne mora da se kupuje poseban hardver, u teoriji.

putem torent aplikacija, nabacujete tipovijma koji ga koriste da za vas rudare
evo hvala bogu imam preko 100k svakodnevnih rudara, nadam se i boljem poslu
malware mi je neprijatelj, mrzim ga

jel voljan neko ovde da mi da pare pod kamatu

Moze, nedeljna kamata 5%, ako kasnis sa uplatom kamata ide na glavnicu i dobijes batine, ok?