Prijava

Боже ме опрости звучаћу као мизантроп и није ми лако да напишем, мислим да ко је толико глуп да верује у та антивакцинашка срања не треба ни да има децу, деца нису крива јебига

Trenutno ima 3k malo jace obolelih ne prica se toliko o tome,12 umrlih sto ne odskace od ocekivanog,od tih 12 dobar deo su hronicni bolesnici,imunokompromitovani i oni sto su dosli 25og dana kad su iskasljali krvavo parce pluca.
Poenta price je sto su trebale da budu iskorenjene do 2050 na svetskom nivou prostim kolektivnim imunitetom al kako ces da u pripizdinama tipa srbija rumunija vakcinises 90 posto i jace samo prislino a ko od politicara to sme kad mu je krezuba sirotinja najveci br glasova.

Pa srbin je modifikovan da ne veruje institucijama bila to drzava, lekarska komora ili sud ali zato kad mu zivorad kaze da ima brata koji je umetnik za turbine odma ide kod njega

Moderna medicina i milijarde evra potrosene na istrazivanja < baba: ne beci se ostace ti oci tako

Ja sam mislio da su morbile ustvari male boginje, kad vec toliko ne znam ne bih da iznosim misljenje, tema je osetljiva. Kao dete znam da su bile male i velike boginje, te velike su nazivane ovcijim i nisam ih prelezao, male jesam.

Ova vakcin histerija na medijima samo odmaze, ja kad vidim da Blic peni o necem znam da je svapsko jevrejski lobi uskracen za neku lovu i to automatski izaziva averziju. Ne treba da se bave blatoidi i agenture poput blica ovim, vec treba mesec dana da ugledni i nekompromitovani doktori gostuju u udarnom terminu na Tv-u i polako razumno obrazloze sta i kako.

Dalje, toliko ljudi umre od morbila, svaki dan pune novine, a jos nijedno ime nije objavljeno. Nesto ne verujem da blic, informer i kurir ne bi cerecili familiju do 6 kolena.

Pa cak i ako lazu da bi “ubedili” ljude da se vakcinisu i da sto je vaznije decu vakcinisu-neka lazu, makar je ovaj put cilj dobar.

sto je ok da ne znas mentalitet naseg naroda, kad nesto nanjuse idu namerno uz kurac

A druga stvar je sto bi ti i jos 2000 takvih te doktore povezao nekako sa sns i zvezdom i ode sve u kurac teorije zavere oce da pobiju grobare. Bolje ovako

jbg, nije svaki vidjeniji naprednjak zvezdas, ali je svaki vidjeniji zvezdas naprednjak

male boginje morbili
velike boginje variola vera
ovcije boginje varicela

izmesa sve bombi boga pitaj sta si prelezao

Ides u oftopik bombas

Variolu veru vrv xd

tilmo prelezao polio bilo normalno tad u nisu,ne ova kilava deca danas

mada...
http://rs.n1info.com/a372809/Vesti/Istraga-tuzilastva-o-javnim-licnostima.html

koji kurac jebeno, valjda svako ima pravo na misljenje, pokreces istragu protiv ljudi zbog misljenja...

ajde ne seri govnas naravno da treba tuziti zato sto su uzor debilima kao tebi , kao da ti je nesto novo karleusi tuzba zbog objave necega

Sad ti kažem da mi se više ne obraćaš i da me ne uzimaš usta. Više ti neću govoriti. Jebo te onaj ko te drži na sajtu manijače bolesni.

LAko je Eruu da te drka ima ban dugme ispred sebe i samo cap kad ga iznerviras
Hhahahah Bombas glupander
I plus si se prodao za odabranu

haha kakav profil osobe brate ne mogu da zamislim da imas 40 godina s takvim mentalitetom

Dok ovo pišete, ja na fejsu vidim jednu ribu iz kraja koja је šerovala članak koji poziva na vakcinaciju i ispod komentar "ZAŠTO LJUDI JEBENO DAJU SEBI ZA PRAVO DA PRIČAJU O STVARIMA O KOJIMA NEMAJU POJMA?? U POTPISU, TETKA JEDNE DEVOJČICE KOJA JE AUTISTIČNA ZBOG VAKCINA"

Boxore treba da se stidis