Prijava

Naravno da ih treba hapsiti. Kaznjivo je iznositi lazne optuzbe i siriti paniku u drustvu, pogotovo ako su posledice poput ovih ovde. Tvoja odgovornost kao nekoga ko ne vakcinise decu nije samo prema svom deteru nego i prema svoj onoj deci koja iz nekog razloga ne mogu biti vakcinisana i koja su i najpodloznija sranjima, i jedini razlog zasto se nisu razboljevala je kolektivni imunitet. Jer ti izbegavajuci vakcinaciju deteta narusavas kolektivni imunitet, zdravlje svog i zdravlje tudjeg deteta.

Bukvalno bih antivakserima sudio za pokusaj ubistva/terorizam jebeni.

Naravno da ne treba objavljivati imena dece, i ne mogu se objavljivati bez pristanka roditelja. Jos tim roditeljima fali da hijenama poput antivaksera odaju identitet. Gostovanja na tvu nista nece uraditi, jer ce dovesti i kontra stranu, nekog retarda koji tvrdi da je izlecio 700000 od raka samo u Srbiji i hvatace na histeriju i galamu. Jebiga, to je pogubno po doktora koji pokusava da iznese cinjenice. A i uvazeno je misljenje medju srbljem da su doktori govna, tako da ce po vukojebinama stati uz vraca.

Puskom terati na vakcinaciju, ako neces, oduzeti decu. Ako hoces da se drkas, moz da uvezes vakcinu za sebe, ako neces, obavezan si da primis ovu.

Javne licnosti koje seru o tome, tipa Karleusa i Maja Volk bez pitanja dalje zatvoriti. I a u kurac.

Jedno je misljenje, drugo je manipulacija javnoscu.

objasni ti to plebsu kao sto je bombas

Pomolimo se Patrijarhu Pavlu da umilovisti Boga Oca Sapsitelja i sažali se na Srbe. Podelite svi sliku na savkoj temi na kojoj možete. Pokažimo da Srbi veruju!
http://intervju.rs/wp-content/uploads/2017/12/patrijarh_pavle.jpg

Za mnoge stvari pogledas i mozda mozes da nadjes opravdanje ili cak i neku svoju gresku. Recimo jebi ga, sta baba koja ima 2 programa na TV-u, i kojoj dodju na vrata jedni zna za koga da glasa. Ili aj, svi krsimo zakon ovde pa cu i ja iako vidim da nije u redu, i tako to.

Za ove sto nece da vakcinisu decu stvarno ne vidim nikakvo opravdanje. I kad mi dodju sa argumentom pa sta se brines, ako vakcine rade ti vakcinisi svoje dete i sve je u redu tad mi dodje da uzmem najblizi cvrst predmet i da udaram dok ne ucuti.

Znam jednu zenu, skoro jede govna "mi smo prelezali morbile i to bilo kao blaza prehlada", reko ko, dete i ti, ne samo dete al meni bilo gore, morala sam da budem budna i tako to, on heroj nista mu nije falilo.
I onda mi navodi argumente kako se i vakcinisana deca razboljevaju kao argument protiv vakcina...

Kako da reagujes na to? Ja mislim da bi stvarno trebalo u bolnici da stoji pandur, op dete morbili, jel vakcinisano, nije? Aj roditelji ovamo da popricamo sa socijalnom sluzbom.
A ne da doktori jos potpaljuju i idu niz dlaku kao to normalno. I sutradan ce svi da se mesaju u skoli.

Moje dete je vakcinicano svime sto postoji. I niko nije trebao da me tera. Imam ogroman problem sa zakonom od prosle godine koji je usvojen pod patronatom Loncara.

Druže ti nemaš dete

Nastao si neprirodnim spojem životinje i žene a svi znaju da su takvi mutanti neplodni.

znam da su bile male i velike boginje, te velike su nazivane ovcijim i nisam ih prelezao, male jesam.

upravo ovo je problem koliko ljudi nisu informisani šta je variola vera, šta morbile a šta varičele i kako se to kaže u narodu

onda ti baba kaže pa ti si preležo male boginje, i ti onda odeš na internet i kažeš kako to nije ništa posebno

da jbt, ne znam od kad se vakcinise, ali mislim da ni jedan od trenutnih roditelja nije prelezao male boginje jer smo svi vakcinisani.

bombas, pretpostavljam da imaš više od trideset godina i nepotpuno si vakcinisan, isto kao i ja, tad zakon nije bio isti

ne znam kome da odgovorim

celt, otprilike ljudi rođeni posle '95 su bezbedni ako su vakcinisani, po zakonu se počelo ranije, al je pitanje kakve je vakcine nabavljao torlak u periodu pod sankcijama

Људу вакцинишите дјецу, немојте да се зајебавате. Погледајте шта су урадили Бобови родитељи. А сад је касно да се кају...

Ti radis u bolnici... jel stvarno ima puno budala ili prenaduvana prica?

ne radim u bolnici al jesam u toku. ima previše budala, pogotovo ovih što misle da su morbile ovčije boginje

ljudi tripuju da je bolje pitati internet nego pedijatra, evo znam da thilmo ima dete i za ovo pitanje što je postavio u naslovu teme ga treba tući

evo na primer ovaj lik iz thilmovog prvog posta, godinu dana je stariji od mene, znači vakcinisan je nepotpuno kao ja jer je takav bio zakon, niko njegove roditelje nije pitao jel hoće il neće. bili smo zaštićeni do određenog uzrasta, znači ako je dobio morbile, imao je blaži oblik jer je vakcinisan
sad pita kako se diže frka, a danas su u pitanju deca koja uopšte nisu vakcinisana, klinička slika jeste dramatična jebeno

onda jedan šofer iz zlatiborca ima potrebu da o tome diskutuje i zbunjuje ljude, kao ja sad da odem u kladionicu nekom da solim pamet jer sam videla ovde na forumu kako funkcioniše kladionica i sve se u to razumem

Pa treba njega tuci iz vise razloga al ajd sad