Prijava

Слажем се све са Диланом. Пропаде нам сајт као привреда.

Kazane imas li nesto da kazes

Казан ће одговорити поруком преко модератора чим пре.

Молим вас да не замре ова тема.

Gde je rasni ima li neko info o tom momku

Ušao u velike vode sa prišivačima i nastradao.

Отиш'о у курац (к)расни.

Јој Митке ХД

https://www.youtube.com/watch?v=8T8cCKgdTdo&ab_channel=janko822
Legende volimo вас и што пре да нам дођете поз!

Кад ће да се врате постери и реакије?

Знам да ће се сад након овог поста наћи паметне главе да ми кажу да ја не заслужујем да дајем своје мишљње јер сам свега пар мјесеци овдје.

јер сам свега пар мјесеци овдје

Како вас слатко јебуцка Дилан. Јој, Клинтоне, овај... Јој, Митке! Лололо

Ma da fendere, niko nije do sada znao da je ovo mitketov post oprostaj od vukajlije napusis nam se jaja dlakavih

Maj nejm iz Pero
Odbanujte navedene banujte tilma i bob roka uleti mu djoka haha joj

Hahah prosu kafu majke ti ga

AJAX MI JE DALJI ROĐAK VEROVALI VI ILI NE.. I JA MOGU DA STUPIM SA NJIM U TELEPATSKI KONTAKT I ZAMOLIM DA SE VRATI NA SAJT U SLUČAJU DA SE ISPRAVI NEPRAVDA POČINJENA NAD NJIM. PROCES AJAXOVE REHABILITACIJE TRAJE VEĆ GODINAMA I VREME JE DA SE ZAVRŠI. VRATITE MI MOG ROĐU

Ma da fendere, niko nije do sada znao da je ovo mitketov post oprostaj od vukajlije napusis nam se jaja dlakavih

Ај врати се назад до Дилановог поста па попаси јаја сам себи. Има нубова који у првом тренутку нису ни извалили Миткетов стари пост.

SERENDER USRANOGOVNOKASTER SE OPET PRAVI PAMETAN

Не правим се, јесам, ГРОБЕ! Слушај мене...РОБЕ! Пардон... БОБЕ! Где си јеботе курац 300 година?
Јебеш револуције, последња успешна је била она Маркова, одатле нема више сајта. Пиши, поливај, спемуј, кога више боли курац. А Ајакса одбановати, више се и заборавило зашто је банован.

Zdravo živo, Defendere. Pa nije mi, kako bih rekao, odgovarala klima, ovi papci su nam obesmislili svaku zajebanciju abnormalnim isijavanjem kompleksa i primačine, malo su se previše uozbiljili i naložili. Znam, sećam se, bio je to drugi ustanak nakon što je prvi propao, međutim ipak otvorio je neki put i ukazao na pravac, tako da nam žrtve nisu bile uzaludne.. A za treći, rekao bih, više niko nema snage.