Prijava

niko mu ne dolazi u villa promaja jer ga je toliko sramota da nekog dovede tu, tolika sramota da je sve to ispricao na televiziju

Jebo bih je jako i u cmar i terao da lize pljuvacku sa poda i gusio kurcem ne zato sto me to lozi nego jer je najgori tip feministkinje

Ја бих јебо читаву породицу Војтеховски.
да

А овог лика су требали да пребију људи чим су скапирали да се презива Јевђић.

Sta mu dodje sladjana od monaca ?

sutra hocu da bude preko 100 strana na mojoj temi

rekao je u emisiji kako je spavao u kosovskoj mitrovici na fakultetu pored lesa, a u kosovskoj mitrovici nikad nije bilo pravih leseva nego samo na lutkama rade znaci laz stopostotna
takodje za vilu promaju, iznajmljuje stan od 400 evra

a sve prica sa osmehom....to izaziva jos vecu patetiku, vidi sine kako jadan decko zivi u prasini ima neke jezive lutke u nekim sobama, kaze da nece imati sta da jede za vikend, a sve to podnosi sa osmehom i desetkama u indeksu

hahaha jao kad je prosaptao ono ''ima raaak'' vrisnuo sam

Živ je Stevča umro nije

Nebi znao ko je lik da nije ove teme ali danas vidim ovo

- Nijednog trenutka nisam u emisiji rekao da nisam imao ničiju pomoć. Ispada da je sramota što sam pet puta u životu izašao. Ali na sve optužbe mogu da odgovorim. To famozno putovanje u Monte Karlo, gde sam potrošio "silne pare" je bila studentska ekskurzija. Tura Italija - Španija - Francuska je koštala neverovatnih 300 evra koje sam imao u tom trenutku i to zahvaljujući baki tadašnje devojke i podršci njene porodice. I tada sam bio ucenjen od strane "dobrotvora" da ne smem odem na ekskurziju - rekao je Milan u Jutarnjem programu.

- Izgleda da sam ja u ovoj zemlji najveći problem. Na optužbe svog "dobrotvora" ću odgovoriti na sudu, gde ćemo raščistiti odnose - zaključio je Milan.

Ovo prevazilazi više ciganluk. Stevčo gospodin za ovog.

jel na pretplati haha

stvarno idi u kurac, kukas po medijima na nemastinu, a slikas se po Monte Karlu, pa jebote

ma ima roleks mamu mu jebem nego nije toliko glup da ga u emisiju donese

Deki jesi bio u bg juce msm da sam te video

mogu i ja nekad da puknem 150 evra za vece u skaradliji

al najjace je sto prica da nije pao nijedan ispit, il ga je to tanja nagovorila da kaze da bi bila veca senzacija...kao spava pored lesa bake i kao ma nisam se uplasio jer sam ionako ceo zivot sam, ovako sam bar nocima pricao sa tom mrtvom bakom